İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Genel İçerikli Kaliteli Blogdan Uygun Fiyatlı Tanıtım Yazısı Fırsatı

anonim2410

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Tanıtım yazılarınız anasayfa ve Tanıtım kategorisinde paylaşılacaktır

İndirimli fiyatımızı kaçırmayınız.

Site: Pm ile verilir
TANITIM YAZISI FİYATI: 10 TL
Alexa Global: 2 milyon
MOZ DA: 13
MOZ PA: 24
SPAM SCORE: 0 /17
Site Yaşı : 1,5 Yıl
Site Hiti: 200 - 400 arası değişmekte
Site içeriği: Genel ( teknoloji , bilgi, haber, sinema vb. )
Yayın Süresi: Süresiz (ömür boyu)
Not: +18 içerikli siteler ,crack, indirme ve ***** içerikli siteler kabul edilmez.

Tanıtım yazılarınız maksimum 3 adet link içermelidir. Önerilen 1 adet anahtar kelime, çünkü ne kadar çok anahtar kelime girilirse seonun değeri o kadar düşüyor. Amaç Google'nin gözünde doğal olmak ve görünmek.

*Tanıtım yazınız Mutlaka özgün olmalıdır (internetten özgünlük testi yaptırabilirisiniz)

Tanıtım yazısı yazdırmak istiyorsanız 300 kelimesi 10 TL olarak biz yazdırabiliriz.

##Ayrıca tanıtım yazısını ,6,8 k Facebook sayfasından paylaşımını hediye ediyoruz.

Facebook sayfası: Pm ile verilir ( Kesinlikle bot kullanıcı yoktur, hepsi doğal gerçek türk kullanıcılardır. Ayrıca Facebook sayfamızı ziyaret ettiğinizde paylaşılan içeriklere gelen yorumlardan ve beğenilerden anlayabilirsiniz.)

Referans amaçlı kısa süreliğine satışlar devam ediyor.

NOT: Siteye yazıların büyük bölümünü kendim yazdım ya da ücretini ödeyerek satın aldım kesinlikle kopya içerik eklemedim. Lütfen çöp sitelerle karıştırmayın.

Tanıtım alındı. İş teslim edildi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5