İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gerçek Firma Sahipleri Okusun Vps Önemli

ElegantHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba uygun ve kaliteli kesintide sorun yaşanmıcak destek istediğimde işim var yarın bakarım ertesi gün bakarım muhabbeti yapmıcak telefon açtığımda telefonları 24 saat açık olan msnede dahil buna her konuda deneyimi %100 olan ve müşterinin ne istediğini ve çözümü kısa sürede sağlıyabilcek en az bu işte yaklaşık 4 5 yılını vermiş firma sahipleriyle vps konusunda sözleşme yapmak istiyorum uzun vadeli olucak ilgilenen firma sahiplerinin benimle irtibata geçmesini rica ediyorum

Saygılarımla

ZK Medya Teknoloji Bilişim Sistemleri Tanıtım Ve Tasarım

Yetkili : Mehmet Keskin

Tel : 0536 865 37 77

Msn : [email protected]

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu bir şakamı yoksa ben rüyamı görüyorum..
vps konusunda sözleşme yapmak istiyorum uzun vadeli olucak ilgilenen firma sahipleri

Konuyu açan arkadaşın websitesi : www.eleganthost.net
Konuyu açan arkadaş vps arıyor. Ama sitesine baktığımda hem vps hemde dedicated satıyor.Vps arayan adam bunları nasıl satıyor.

Artık o kadar da olur demeyeceğim.üstüne üstelik konuya cevap yazan arkadaşta

arda' Alıntı:
http://kisalink.com/dbb4506/
Şurada pek güzel VPS'ler varmış diye duydum.

bize eleganthost'u tavsiye ediyor.. Valla şok oldum. Ben birdaha böyle reklamı unuturmuyum ki :D

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
"Şurada pek güzel VPS'ler varmış diye duydum."

Yazıda meşhur spam maillerin konuları gibi olmuş Yani bi bakarmısın, resmimi gönderdim, bende inanmadım ama sende bi göz at, vs..... gibi :)

thescq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba uygun ve kaliteli kesintide sorun yaşanmıcak destek istediğimde işim var yarın bakarım ertesi gün bakarım muhabbeti yapmıcak telefon açtığımda telefonları 24 saat açık olan msnede dahil buna her konuda deneyimi %100 olan ve müşterinin ne istediğini ve çözümü kısa sürede sağlıyabilcek en az bu işte yaklaşık 4 5 yılını vermiş firma sahipleriyle vps konusunda sözleşme yapmak istiyorum uzun vadeli olucak ilgilenen firma sahiplerinin benimle irtibata geçmesini rica ediyorum

Saygılarımla

ZK Medya Teknoloji Bilişim Sistemleri Tanıtım Ve Tasarım

Yetkili : Mehmet Keskin

Tel : 0536 865 37 77

ya arkadasım nasıl bir mantık güdüyorsunuz anlamıyorum adam 24 saat uyumadan yemeden ıcmeden makına basında elınde telefon biri arasada destek versem diyemi beklıyecek ya nasıl bir zihniyet bu adamın hiç mi yaşamaya hakkı yok ya hakketen bu hostculara bazen acıyorum ya o kadar fazla hor kullanılıyorlarkı adamlar en sonudna dayanayıp kacıyor adam da haklı adam ftp den bağlanıp dosya atmakdan aciz ama webmasterım dıye dolasıyor bole adamlara bu adam host satıp para kazanacam diye sac bas yoluyor ..

çok kızıyorum çok.

maviejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklam? Elegant'la dalga geçmek amacıyla yazdım, belki kendisi kendi sitesinden VPS alır diye :D

Sizde Hic kafa yok acıkca solemek gerekirse, Elegant hostla bi alam yokturb unu ilk önce belirteyım adam market hesabı calisiyor sanırım.

Örnek olarak VPS sözleşmesi yapıyor Mesela VPS piyasada kaç para 30 gb bi cpanel/whm 55 yTL dielim, SİzinLe 45 YTL ye anlaşıyor, 10 yTL ona kar kalıyor, yanı ARACI firma görevi yapıyor, Sizde hayatımda bole bişey görmedim die bakınıyorsunuz. iŞin kücügü büyügü olmaz, iyi yapıyorsa 40 tane aracı olsa fark etmez benım ıcın, bu elegant ile hıc bır bagım yoktur, zaten kendim DHS firması ile calisiyorum, vps mi ordan aldım. Ne bir Satıcıyım nede satma amacı güden bir iş yapıyorum, kendim webmasterim kendi projelerimi yapıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5