İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gerçek Hayatta Para Kazanmak İstermisiniz.!!!

herbalife_tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
23 Yıllık Bir Amerikan Şirketi Var..
59 ülkede Faaliyet gösteriyor..
Turkiyede 4.5 yıldır Faaliyette olmasına Karsın Daha Yaygınlasmamıs Bir Network Marketing sistemi..
Ciddi Çalışıcak Takım Arkadaslarına ihtiyacım var..
Patronlu ve vadiyeli bir iş değil..
İstediğin zaman çalışmakta özgürsün...
Gerekli eğitim ve firma destediği verilmektedir.
Öğrenciler, Ev hanımları, ek gelir elde etmek isteyenler...
İş saatlerinizi çalışma şeklinizi kendiniz belirleyerek hedeflerinizdeki kadar para kazanmak isterseniz görüşelim... tahsil durumu ırk dil cinsiyet fark etmez...
benim üyeye filan ihtiyacım yok... birilerini sitelere filan uye yaparak para kazanmayı dusunmuyorum.. İşi yapanlar para kazanamazsa ben hiç kazanamam... Benim ciddi hedefleri büyük olan insanlara ihtiyacım var...

Eğer ciddi iseniz, sağlığınızı düşünüyorsanız, ileride çoluk çocuğunuza miras bırakmak istiyorsanız, kısacası iyi bir yaşam istiyorsanız haberleşelim. Lütfen e-mailime oturduğunuz adresi, telefon numaranızı ve ne iş yaptığınızı yollayın.... sizlerle daha kolay ilgilenebileyim!

I

ironduke

Misafir
bir amerikan şirketidir gidiyor yıllardır, hemde 20 küsürlü yıllık, kardeşim bi zahmet yıllardır gazetelerde okuduğumuz şu ilan şeklini, bilmem kaç yıllık amerikan şirketine gelin zengin olun değil de biraz daha açık yazsanızda bişeyler anlasak. Randevularına giden arkadaşlar da zaten ne olduğu belli olmayan garip bi durum şeklinde yorumluyorlar.

B

burak

Misafir
Anladigim kadari ile amway tipi bir olay, http://www.herbalife.com adresine gidip distributor oluyosun sonra amway deki ayagi cekip sanki sirket senin sirketinmis gibi tanitiyorsun. Amway olayina kaptiranlar 3-5 kurus icin akrabalarini ve arkadaslarini yalanci dostluklari ile kandirdilar sonra da pisman oldular.
Herbalife oylemi bilmiyorum tabi, ama ustu ortulu bu tur tanitimlar nedense bogazima takiliyor.

herbalife_tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır arkadaşlar.. Herbalife bir affilite programı degil...
internetle alakası yok.. Bu bir network sistem..
herbalife.com adresindende uye olamazsınız..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5