İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gerçek Hayatta Site tanıtımı..

B

bleem_cnteam

Misafir
Selam arkadaşlar...

Şimdi ben sitemi bitirdim, tabii ilk bitirdiğim site değil ama nede olsa son göz nuru...

E doğal olarak tanıtımlarına başlıyorum...

Ama gerçek hayatta bir sitenin tanıtımıyla uğraşıyorum... Şimdi...

1 metre boyunda yapışkan yazılar hazırlattım... Matbaa danda renkli broşürler gelecek...

Sizce gerçek hayatta site nasıl tanıtılır?

Şöyle örnekleyin.. Otobüste hiç koltuk arkasında yazan adresleri tel. numaralrını hiç arıyormusunuz yada ilan panolarımı daha önemli!!!

bettle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Walla benim bütçem yerinde olsa panolara reklem veririm.
Ayrıca ben bir yerde gördügüm bir site adresine mutlaka
bakarım.

Kolay gelsin..

B

Bi dost

Misafir
eger kelepce.com icin ise hic yapma derim.

sitene girdimde cok bos geldi bana...

B

bleem_cnteam

Misafir
Tanıtım genel anlamda sordum ama test bir yayın icin niye yoruma gerek duydun ki :twisted: artı sitenin içeriği boş....

Artı testten yaklaşık 10 gun sonra kurtulacak o zaman tekrar ziyaret etmeni öneririm!!! :idea:

B

Bi dost

Misafir
daha yaptigim elestiriyi hazmedemiyosun be bilader.

neyse bildigin gibi yap.

L

levocan

Misafir
Selamlar;
Bu tanıtım işi biraz bütceye bakar.Siteden elde edeceğin gelir miktarırı artarsa reklama yatıracagın para da artabilir.
Ben de zaman zaman düşündüm.
Aklıma bir sey geldi ama daha yapmadım...
Hani sokaklarda ağaclara ilan asarlar "xxxx kişiden ders verilir " diye basit bir a4 kagıdına alınmış cıktıdır ve altta kesip kopartılabilecek sekilde irtibat numarası vardır...Mesela boyle bir tanıtım ucuza mal olabilir....
Ama eger paran cok ise tabii ki reklam panolarına reklam verebilirsin ama bundan ziyade tekil hiti cok olan toplistlere reklam vermek daha mantıklı olacaktır diyorıum iyinet , zirve100 gibi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5