İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır GERÇEK İstiridye İnci Kolye Sadece 25 TL Kargo Bedava

inci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu ürünü sahibinden.com sitesinden güvenli e-ticaret yöntemi ile, kredi kartı,ptt havalesi,banka havalesi ile alabilirsiniz.

İnci Kolye Satın Almak İçin Tıklayınız

Sevgilinize yada arkadaşınıza ,yada annenize,kız kardeşinize, en özel hediye.

Gerçek istiridye içinden çıkan gerçek inci ve yanında kolyesi.

25 TL ye kago ücreti dahil ,alabileceğiniz en güzel hediye.

Kargo Bedava, Adresinize MNG Kargo ile Ücretsiz Hızlı Teslimat

İstiridye içinden çıkan Gerçek İnci ve Kolyesi

İnci Kolye, gerçek ve doğal ortamından...

Güney Çin Denizi`nin Eski Adalarında Renkli İnciler, İstiridyeler İçinde Doğumu Bekler...
Ve Yaşını Almış Yerliler Der Ki:
Bir inci içinde Sihrin Gücünü Gizler...
Ve Her Kim Ki Açarsa O İstiridyeyi, Tüm Güzel Rüyaları Gerçeğe Döner...
Önce Bir Dilek Dileyin ve Ardından İstiridyenizi Açın...
SONUCU GÖRÜNCE ÇOK ŞAŞIRACAKSINIZ !!!
Konserve içerisinde, deniz suyunda özel olarak muhafaza edilmiş gerçek istiridye içerisinde, gerçek inci ve inciyi yerleştirip kullanabileceğiniz kolye...

Konserve içerisinde, deniz suyunda özel olarak muhafaza edilmiş gerçek istiridye içerisinde, gerçek inci ve inciyi yerleştirip kullanabileceğiniz kolye de yanında...

Doğum gününde, evlilik yıldönümünde, anneler gününde ,sevgililer günü,sevgiliye alınabilecek muhteşem büyüleyici bir hediye

Özel hediye paketi şeklindeki ambalajı içinde, çok özel bir inci kolye

Üstelik Hediye Paketi şeklindeki kutusunda

Tarihi ve Güzel Bir Efsane...

Güney Çin Denizi`nin Eski Adalarında Renkli İnciler, İstiridyeler İçinde Doğumu Bekler...

Ve Yaşını Almış Yerliler Der Ki:

``Bir İnci İçinde Sihrin Gücünü Gizler...``

Ve Her Kim Ki Açarsa O İstiridyeyi, Tüm Güzel Rüyaları Gerçeğe Döner...,

Önce Bir Dilek Dileyin ve Ardından İstiridyenizi Açın...

SONUCU GÖRÜNCE ÇOK ŞAŞIRACAKSINIZ !!!

Her değişik renk, bir duyguyu ifade eder:

Beyaz - Bilgeliği

Krem Rengi - Başarıyı

Şeftali Rengi - Sağlığı

Mor - Serveti

Siyah - Aşkı Temsil Eder.

Siz de kendi istiridyenizi kendiniz açın ve kolyenize takın.

KOLYESİ DE TABİKİ KUTUNUN İÇİNDE..!
Dikkat :

Tüm Ürünlerimiz 1.Kalitedir.

Tüm ürünlerimizde hediye paketi ücretsizdir.

Tüm ürünlerde kargo ücretsizdir.Ürünler ücretsiz olarak adresinize en hızlı ve güvenli şekilde gönderilir.

Beğenmediğiniz ürünlerde iade garantiniz mevcuttur.

Aynı Ürünü 925 Ayar Saf Gümüş Olarak Almak isterseniz Fiyatı 50 TL' dir.

Diğer ürünlerim bölümünde ve aşağıdaki linke basarak bu ürünü inceliyebilirsiniz.

925 Ayar Saf Gümüş İnci Kolye için Tıklayınız

Posta Havelesi,PTT,Kredi Kartı ,Paypal ,Banka Havalesi Kabul edilir.

16658616nhd.jpg

16658616smg.jpg

16658616jn8.jpg

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Değişik bir reklam metodu uygulaması.

Eğer foruma tekrar dönerseniz ve bu mesajı görürseniz belki diye meraktan soruyorum. Her tür foruma üye oluyor musunuz?

inci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cevap

selamlar ,

aslında amacım forum üyelerine de bu ürünü anıtmak.Sonuçta konuyu açtığım bölüm ,alım satım e-ticaret gibi hzmetlerin tanıtıldığı bir bölüm.
bende bu güzel hediye yi forum kullanıcılarının beğenisine sundum.

Saygılarımla

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
selamlar ,

aslında amacım forum üyelerine de bu ürünü anıtmak.Sonuçta konuyu açtığım bölüm ,alım satım e-ticaret gibi hzmetlerin tanıtıldığı bir bölüm.
bende bu güzel hediye yi forum kullanıcılarının beğenisine sundum.

Saygılarımla

Cevap vermenize şaşırdım ve teşekkür ettim.

Hayırlı satışlar dilerim.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Ben bunu ilk gördüğümde bir kız arkadaşıma göstermiştim aldığım tepki "iğrenç" oldu :p daha sonra düşününce gerçektende öyle olduğunu düşünüyorum bende...

inci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu ürün 3 yıldır yılın en ilginç hediyesi seçiliyor ve hürriyet gazetesine çıkıyor.

Yinede çok değerli düşüncelerinize saygı duyuyorum,

Çok özel olmaz ise siz bu ürünü beğenmiyen kız arkadaşınıza ne hediye ettiniz çok merak ettim.

Bizimle paylaşırsanız belki diğer arkadaşlarda sizin engin deneyimlerinizden yararlanırlar.

Bu arada söyliyim, eğer ürünü beğenmez iseniz iade edebiliyorsunuz.

inci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu abuk taraflara çekmeyin beğenmedik, beğenmiyoruz varmı ötesi?

Evet ötesi var malesef, senin amacın konuyu baltalamaktı.(bu arada niye baltaladığını da çok iyi biliyorum )

Hiç almadığın kullanmadığın bir ürünü,sadece internetten görerek iğrenç diyorsun.
Bu tür düşünceni burdan söylemen bence doğru değil, ben burda sattığım bir ürünü tanıtıyorum,alnımızım teri ile para kazanmaya çalışıyoruz,sen ise iğrenç diyorsun,bir defa yaptığın ayıp.

Ama bende bundan sonra senin verdiğin bir hizmet,domain,site yada benzeri bir ürün yada hizmet olur ise burdan iğrenç diye mesaj atıcam.

Ayrıca madem burda ürün hakkında fikrini belirtiyorsun,yani amacın diğer kullanıcıları bilgilendirmek ise ozaman sende hangi hediyeleri önerdiğini söyle en azından ki ,herkez bu hediyenin ne alternatifi var bilsin.

Senin yaptığın çamur at izi kalsın.Bu tür davranışlar hiçbir zaman sana fayda getirmez ,zarar getirir.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Neden yaptığımı söylede bende bileyim? Kişisel bir tartışma içine girmeye gerek yok, ben kimseyi bilgilendirmeye çalışmıyorum ben beğenmiyorum ötesi varmı?
Ne kadar saçma sapan konuşuyorsunuz. Birşey pazarlayacaksanız doğru pazarlayın, ben beğenmedim siz ürününüzü tanıtacağınıza bana saldırıyorsunuz.
Lütfen işi saptırıp, saçma sapan şeyler yazmayınız. Ben burada kendi beğenimi yazacağımı, aldığım hediyeyi yazacağımı söylediğimi hatırlamıyorum. Sadece beğenmedim ötesi varmı bunun?
Lütfen çocukça mesajlar yazmayınız, buyrun ürününüzü satmaya devam edin.

inci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burda benim tanıttığım ürüne iğrenç kelimesini kullanmak bana göre ayıp.
sen ayıp ettin .
biri gelip senin verdiğin hizmete yada ürüne iğrenç dese hoşuna gidermi.

Beğenip beğenmeme göreceli bir şeydir, ben beğenmedim deseydin ozaman sorun olmazdı ama iğrenç kelimesini kullanmak biraz amacını aşıyor.

Burası bir forum bu yadığını herkez okuyor, iğrenç kelimesi çok ağır kaçtı.

Söylenecek şey var söylenmeyecek şey var.Sen bir mağazaya gittiğinde beğenmediğin bir ürün olunca, herkezin duyacağı bir şekilde iğrenç bir ürün diye konuşuyormusun, en fazla beğenmedim güzel değil diyip tezgahtara çıkarsın.

Ama klavye başına geçince plastik tuşlara basmak kolay geliyor.

Neyse zaman gelir bir haddini bilmez ortalık yerde senin sattığın ürüne iğrenç der ise ozaman ne dediğimi anlarsın.

Bir ürün tanıtacağız dedik burdan ama ,sayende saçma sapan bir konu oldu bu.

Bu saaten sonra bu konudan hayır gelmez.

Başka konularda görüşmek üzere sayın osahin

saygılar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5