İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gerçek Mi ?

serdarozkan41

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konunun belki yeri değil ama reklam alanlara bakıyorum da ucuz reklam alanlarının %90 ında keyword sitenin direk adı yani 5-6 aylık bir site ne zaman marka oluyorda insanar buna direk site adıyla girmeye başlıyor bu biraz garip geliyor bunlar gerçek hit mi yoksa organik hit gibi programlarla kasma sonucu mu oluyor benimde web sitem var tekil hiti her gün artıyor ama bunun tek sebebi her gün içerik giriyor olmam en ufak program kullanmadan PR 3 ama benim sitemde bile sirek ismiyle gelen yok tamamen içerikteki kelimelere göre geliyorlar bu konunun yeri burası değil belki kusura bakmayın sadece bu çok garip biz reklam vereceksek boşuna mı vericez acaba onu merak ediyorum en son sayfadaki sitelere girin ucuza reklam verenlere bakın kelime direk site adı site açılalı 7 ay olmuş reklam fiyatları çok ucuz bu işte bir karmaşa var !

Roynz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence yok kardesim adam para kazanmak icin ayakları alıssın diye ucuza alıyordur ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5