İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gereğinden fazla tıklama var. yardım!!!

gokhandnzl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar. ingilizce içerikli bir sitemde bugün aşırı bir tıklama var. hitim 100 civarı ve bugünkü tıklama sayısı 72. ben birisinin kasten yaptığından şüpheleniyorum. acaba ne yapmam gerekiyor. mail atsam nasıl olur acam yardımcı olurmusunuz??

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar. ingilizce içerikli bir sitemde bugün aşırı bir tıklama var. hitim 100 civarı ve bugünkü tıklama sayısı 72. ben birisinin kasten yaptığından şüpheleniyorum. acaba ne yapmam gerekiyor. mail atsam nasıl olur acam yardımcı olurmusunuz??

yok yere google yi de şüpelendirmiş olursunuz.Bence şüpeleniyorrsanız kısa süreyle reklamlarınızı kaldırın

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senin hatana bende düştüm. Mail attım tamam kontrol altına aldık sorun yok dediler, 1 gün sonra yeni mail attılar. Hesabınız Durduruldu :D

Bence kimseyi huylandırma kapa siteyi yada adsenseleri kaldır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5