İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gerek yok küslüğe

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu kısacık ömürde birbirimizle bu kadar sert şekilde kavga etmemiz bana çok saçma geliyor. Herkes birbirinin üstüne yükleniyor. Herkes birine çamur atıyor. O kadar seviyesiz muhabbetler olmaya başladıki artık içimden girmek bile gelmiyor. 2 ay önce bu foruma günde 10 kere girerdim. Bu başlığı açmamın sebebi kalbini kırdığınızı düşündüğünüz insanlardan özür dilemek. Ben Arkadas nicki arkadaştan ettiğim laflardan dolayı özür diliyorum. Şurda hepimiz aynı amaç için uğraşıyoruz. Kusura bakma arkadas tutamadım kendimi. Cevap yazmak zorunda değilsin. Umarım herkes burada özürünü yazar ve forum birazcık daha olsa seviyeli hale gelir.. Artık içimden paylaşmak bile gelmiyor sırf bu kavgalar yüzünden..

.Onur.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de birilerini üzdüysem, kırdıysam özür dilerim.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
alicanorg' Alıntı:
Bu başlığı açmamın sebebi kalbini kırdığınızı düşündüğünüz insanlardan özür dilemek. Ben Arkadas nicki arkadaştan ettiğim laflardan dolayı özür diliyorum. Şurda hepimiz aynı amaç için uğraşıyoruz. Kusura bakma arkadas tutamadım kendimi. Cevap yazmak zorunda değilsin..
Bende senden ozur dilerim. Insanlar bazen agresif olabiliyorlar. Yerli yerinde bir baslik acmissin. Özür'ün icinde ayrica tesekkur ederim..

S

sevdik

Misafir
slm

yapmamiz gereken ortam buydu iste alican tebrik ederim bu baslik icin bende eger kalbini kirdigim varsa bilerek veya bilmeyerek ozur dilerim sonucta hepimiz ayni is icin ugrasiyoruz birbirimize yardimci olmamiz gerekir her durumda

Guzel gunler bizi bekliyor bundan emin olun

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ne gaddar duygusal bir forum tüh tüh maşallah kavgalar barışlar hepsi meydanda oluyor

B

Beles_Org

Misafir
İki kardeş birbirini bıçaklar, sonra döner kucaklar :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5