İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gereksiz kategoriler

FurkanOymak

0
Onaylı Üye
Reaction score
6
Merhaba, forumda çok kullanılmayan gereksiz kategoriler var. Onları silsek daha iyi olmaz mı ?
Forum çok uzun gözüküyor.

Bora

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
[MENTION=69638]FurkanOYMAK[/MENTION]; söyleyin inceleyip,bir sonuca varalım hemen.

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Yarışmalar ve Çekilişler Bölümü düzenlemesi üzerine

Silinebilir
Ayın Sitesi Yarışması
- Yarışma Anketleri
- Kazananlar

Makale Yarışmaları - Makale Alış & Satış taşınmasının doğru olacağını düşünüyorum.

Tasarım Yarışmaları - Web Tasarım & Grafik bölümüne taşınmasının doğru olacağını düşünüyorum.

Bedava Domain - Domain Genel bölümünün her hangi bir katetegorinin alt forumu olarak taşınmasının doğru olacağını düşünüyorum.

-----------
Seo Yarışmaları ve alt kategorileri direk olarak Webmaster Genel bölümüne taşınmasının daha doğru olacağını düşünüyorum.

Kampanyalar Webmaster Genel bölümüne taşınmasının daha doğru olacağını düşünüyorum.

Şuan direk gördüğüm bir düzenleme olduğu için yazdım. Bakar tekrardan yazarım konuya.

Forumların bölümlerinin sıralamasının düzenlenmesi daha etkili bir ve kolay bir forum ortamı sağlayacağından onuda düzenleme yapmak gerekmektedir. Bu sebeple onuda elimden geldiğince düzenlemeyi oluşturup iletirim.

Bora

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Kesinlikle katiliyorum.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Crowley

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Yarışmalar ve Çekilişler Bölümü düzenlemesi üzerine

Silinebilir
Ayın Sitesi Yarışması
- Yarışma Anketleri
- Kazananlar

Makale Yarışmaları - Makale Alış & Satış taşınmasının doğru olacağını düşünüyorum.

Tasarım Yarışmaları - Web Tasarım & Grafik bölümüne taşınmasının doğru olacağını düşünüyorum.

Bedava Domain - Domain Genel bölümünün her hangi bir katetegorinin alt forumu olarak taşınmasının doğru olacağını düşünüyorum.

-----------
Seo Yarışmaları ve alt kategorileri direk olarak Webmaster Genel bölümüne taşınmasının daha doğru olacağını düşünüyorum.

Kampanyalar Webmaster Genel bölümüne taşınmasının daha doğru olacağını düşünüyorum.

Şuan direk gördüğüm bir düzenleme olduğu için yazdım. Bakar tekrardan yazarım konuya.

Forumların bölümlerinin sıralamasının düzenlenmesi daha etkili bir ve kolay bir forum ortamı sağlayacağından onuda düzenleme yapmak gerekmektedir. Bu sebeple onuda elimden geldiğince düzenlemeyi oluşturup iletirim.

Ayın sitesi kısmını silmiyorum çünkü ayın sitesi yarışmasını yakın zamanda aktif edeceğiz.

Tasarım yarışmalarını tasarım bölümüne ve bedava domaini domain genele taşıdım güzel öneri. Makale seo ve kampanyaları yerinde bıraktım çünkü onlar o kısma uygun kalmaları daha doğru olur.

---

Bunun dışında fikirleriniz varsa paylaşabilirsiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5