İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

geyik.net

G

geyik.net

Misafir
geyik.net satlıktır. fiyat vermiyorum. fiyatlarınızı yazın uygun olana pm ile cevap vereceğim.

V

vєga

Misafir
(geyik.net benim bildiğim sis.com.tr sahibinin be 40.000$ istiyordu)

G

Geveze.at

Misafir
O fiyata ucak varsa hemen alalim. Ama geyik.net 40.000$ hic etmez.

G

geyik.net

Misafir
geyik.net sis.com.tr de değil bende. alakam da yok. 2 ay önce gelen teklif 40k$ dan fazlaydı bildirimde ;)

V

vєga

Misafir
yanılmıyorum adım gibi eminim maxiwebmaster.com forumunda satılık domainleri listelemişti (belkide sendin) muratözçirpicı mı ne 100-200$ tklif vermişti domainin sahibi de 40bin$ demişti 6-7ay önce kadar.

D

dnturkey

Misafir
vєga' Alıntı:
yanılmıyorum adım gibi eminim maxiwebmaster.com forumunda satılık domainleri listelemişti (belkide sendin) muratözçirpicı mı ne 100-200$ tklif vermişti domainin sahibi de 40bin$ demişti 6-7ay önce kadar.

murat teklif vermedi :) murat ın çok yakın arkadaşının zaten domain :) teklifi de yine aynı arkadaş açmıştı...

G

geyik.net

Misafir
euehuheu :) evet murat kardeşim kadar sevdiğim bir arkadaşımdır. ayrıca izmirden ve istanbuldan 2 adet teklif geldi 1 tanesi 38k$ diğer 40k$ di. satmadım :)

G

Geveze.at

Misafir
Peki o zaman niye satmadin o kadar fiyat önerdilerse.
Simdi ye kadar sattigim en pahali domain 55.000€ idi, ama firmaya sattim. Hemde öyle böyle firma degil.
Ama geyik.net in ne gitirisi olacakta o kadar para verilir anlamiyorum.

G

geyik.net

Misafir
bazı projeler vardı o zaman bi firma ile ve daha yüksek fiyat veriyorlardı. imzalayamadım. o yüzden satmadim. şimdi de biraz nabız yokluyorum aslında...

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alan olursa 40.000$ a alnından öperim onu benden 150$ :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5