İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

gezclub.com.tr - Ortaklık hak...

hoopidik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam www.gezclub.com.tr ortaklık sistemini kullanan varmı aramızda nasıl odeme falan yapıyormu diye soracaktım bilgi verebilirse kullanan biri varsa sevinirim...

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla sıtesıne gırersen ayrıntılar var benım 10 mılyon fılan oldu ıcerde 30 olunca ıstcem bakalım oducekmı

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
o sponsoru bi süre önce verilen linkte arkadaş tanıttı. daha yeni olduğu için henüz kimse ödeme almadı. ödeme alan olursa veya alamayan olursa yazar zaten bi süre sonra. ama genel olarak iyi adamlara benziyolar. belli olmaz tabi.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
ben kullandım Hesabımda 5 ytl birikmişti . ama nedense hesabım silindi :eek: Kurallara aykırı bişey yoktu. Bende üstelemedim zaten kendileri bilir. Ama görünüş olarak profösyonel bir şirkete benziyor.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bende kullanıyorum ama öyle üçkagıtcı bir firmaya benzemiyor kuralları ile kullandımı sorun cıkmaz diyorum bence

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5