İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GezClub iş Ortaklığı Programını Pretesto Ediyorum.

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://reklam.gezclub.net/ olan iş ortaklığı programının hiç bir ücret ödemeden 2 kez üyeliğimi Silmelerini protesto ediyorum.

İş ortaklığından 1.seferde sildiler kuralları okumamıştım belki uyumsuz bir bölüm vardır vs bişey demedim ama 2.kez başvurumu kabul edipte 2 hafta sonra silmeleri hiç yasal bişey değil.

Ayrıca Bu yapılan işlemler hiçbir mail bilgilendirmesi bile atılmadan ve sebepsiz yere Yapılıyor.

Burdan Kendinelerine bildirmek istiyorum Kimse size muhtaç değil, sadece TÜRK sponsor olduğunuz için destek çıkmak istemiştim sizden alacağım aylık Ücreti ben 1 günde zaten adsense'den kazanıyorum...

Böyle bişey başına gelen varmı bilmiyorum ama dikkat edin arkadaslar iş ortağı olmadan iyice bi düşünün, birgün panelinize girmek istediğinizde şoke olmanızı istemem :)

U

umurcan

Misafir
inşallah böyle bişey olmaz ama şuan çok iyi kazandırıyolar

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
inşallah böyle bişey olmaz ama şuan çok iyi kazandırıyolar
Nasıl kazanıyorsun merak ettim.
Turizm sitesindemi reklamları yayınlıyorsun?

Ve bende panelime giriş yaptım eski kazançlarım silinmiş. 3-5 kuruş vardı almışlar :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
suan sistemleri gene bişiler oldu bugun 17 si ama halen panelde 16 gösteriyor hayırdır pazar günleri tatail diye sistemdemi tatile giriyor.. analamdım gitti

mayhem

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
böyle tekelci sitelere kazandırıyoruz sonra da bizi resmen enayi yerine koyuyorlar. sanal dünyamız resmen sahtekarlıklarla dolu :(

A

alper120

Misafir
sebebi vardir sebepsiz yere atilmaz

sahte tiklamalar yüzünden atildin sor istersen

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bence sahte tıklama olduğunu söyleyen sponsorlar biraz kullandığı teknolojiden de bahsetmeli ve bir kanıt sunabilmeli, takip edebildiğim kadarıyla (forum kullanıcılarının mesajlarından) ortaklık sistemi adı altında bedava reklam yaptırabilirim düşüncesi hakim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5