İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

gezclub

mr_cpu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar gzclub reklamlarım sitemde sorunsuz yayınlanıyor amahesabıma baktığımda önce 3,12 ytl den 2,96 ya düşmüştü bişey demedim kayıp çok değildi ama şimdi baktığımda 1,12 ytl ye düşmüş nedendir acep
gezclub damı dolandırıyor yoksa

mr_cpu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demekki neymiş arkadaşlar google dan başkası yalan şerefsizlikle reklamlarını yaptırıyorlar ibneler umarım yetkilileri burada okuyordur oradali panel adımda aynı onlar atmazsa ben onlara küfür ederek çıkacam
ama tatil tavsiyeleri diye koyduğum alanda da bunları rezil ederim merak buyurmasın kimse

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
mr.cpu sakin,
Bende zamanında bir sitemde kullanmıştım. Bende de yarı yarıya düşüş oldu kazancımda. hemen kaldırdım GG ve adsense dışında düzgün başka bir programada rastlamadım.

mr_cpu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler zanza ama haksızmıyım bu adi herifler senin benim gibi küçük web masterların sırtından kazanıyor reklam yapıyor yaptırıyor ondan sonra hesabına bi bakıyon 1.88 ytl olmuş gelde sinirlenme

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5