İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GIF dosyasına hyperlink gömmek

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir GIF dosyası içersine hyperlink gömmek istiyorum. Yani grafik dosyası yüklendiğinde içersinde birkaç adet hyperlink barındıracak ve bunlara tıklanabilecek. Bunu nasıl yapabilirim ya da bunun için bir araç varsa ismi nedir? Teşekkürler.

Bahsettigim GIF ornegini msn155.com adresinde gorebilirsiniz. (Sayfanın ust bolumunde. Ozellikle Ana Sayfa, Yardım ve Bize Yazın şeklinde linkler olusturmak istiyorum.)

orcunyucel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
resme hayperlink gommek diyerek mapping isleminden bahsediyor sanirim. dreamweaver kullan

sessizliktr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gif

selam arkadşaım. dreamweaver da resmin üzerine tıkla ve hotstop tool dan link ver. kolay gelsin

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tesekkurler herkese. Dreamweaver kullanma zamanı geldi sanırım.

iletiler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dream

Bu söylenenleri dreamweaver la yapmana gerek yok, frontpage de işini görür. Haberin olsun,

ahmetiyk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dreamweaver la kolayca yapabilirsin frontpage de kasma boşuna

X

xkurt10

Misafir
dreamweaver da kullan notepad de frontpage de hepsini kullan

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5