İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

giga-international için yorumlarınız?

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Birde monneybookers geçiyormu giga da ?

Nasıl bayisin sen ?

Ev numaranı yaz diyor onu bile anlamıyorsun sunucuyu sel aldı yazarlarsa ne olacak ?

moneybookers mı geçiyor yoksa paypal mı geçiyor sen mi bileceksin müşteri mi ?

bayi bize soruyor olacak iş değil.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
hdd server bana özel mesaj attın? Ama bayisiyim diyorsun.
Mail atıp dogrulamak lazım aslında.

2. olarak bu kadar yorumdan sonra server alınmaz burdan.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Evet çok garip geldi bayisi olan bize degil biz bayisine sormalıyız.
Belgelerinizi görebilirmiyiz bayisi oldugunuzu gösteren?

HDDServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorunu halletim saol birde giga banka transferi nasil oluyor bilen varmi :)

Account data for Giga-International.com:

Account holder: Giga-Hosting.biz
Account number: 661905611
Bank sort code: 70020270
Name of bank: Hypo-Vereinsbank Munich
Reference: Dogan Maner, server ID 93
SWIFT (BIC): HYVEDEMMXXX
IBAN: DE23 7002 0270 0661 9056 11

Sipariş sonrasi bunu verdiler nasil parayi göndercez internetten eft yapilabilirmi İBAN NOSU İLE ?

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internetten eft yapilabilirmi İBAN NOSU İLE ?

Evet, yapılabilir.

Yalnız; ben cidden merak ediyorum. Siz hosting işi yapmadan önce hayatınızda hiç mi internete girmediniz. Bir dönem her 3 Türk'ten 4'ü hostçu olarak başlıyordu net hayatına. Ben bu akım bitti sanıyordum, bitmemiş mi?

HDDServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hosting satişi yapmadan önce giriyordum ama az giriyordum hosting satişi yaptigim zaman 7/24 İnternetteyim

ve bazi şeyleri yavaş yavaş ögreniyoruz kimse annesinin karinindan çikinca ögrenmiyor birşeyleri araştirinca sorunca ögreniyor.(Dogrumu)

bende paylaşimforumu burasi soruyorum ve bilen insanlardan ögreniyorum bundan ne varki ? :) ve ben yapi kredi
kullaniyorum YAPİ KREDİ İNTERNETTEN gönderim yok heralde.

ben göremedim var ama iban nosu ile gönderim yok EFT VAR HAVALE Seçenegi var:
bilen varsa paylaşirsaniz çok sevinirim. :)

HDDServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birde bana gelen email de bunlar yaziyor İNGİLİZCESİ iyi olan biri varsa tercüme ederse sevinirim. :)
Dear Mr Maner,

welcome to Giga-International.com !
You have successfully completed the order transaction.

We will process your order as quickly as possible depending on your type of order (server/package/colocation) and the payment option you have chosen. If you have chosen bank transfer or Paypal as method of payment, we would like to remind you that your order can only be processed after we have been able to confirm that payment has been made for the minimum period you have selected. Here once again, are the exact payment details for your order:

Dedicated Server L eco³ 54.99 EUR (54.99 EUR + 0.00 EUR Setup)

Total amount including setup costs: 54.99 EUR

Package orders are normally processed within 24 hours. For server orders please allow lead times of between 2 days and a week because of the more complex system configuration. We shall keep you regularly informed of your order's progress by email.

Our service team is of course available to you daily via e-mail and telephone to answer your questions and to help you with any problems. Satisfactory customer support is very important to us - so please do not hesitate to contact us at any time!

We are delighted to welcome you to Giga-International.com as a new customer! You access data will be sent to you soon.

Yours sincerely,

Your Giga-International.com Support Team

Hypo-Vereinsbank account number 661 905 611 bank sort code 700 202 70

SWIFT (BIC) : HYVEDEMMXXX IBAN: DE23 7002 0270 0661 9056 11

Paypal: [email protected]

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burdaki metni dahi anlamayacak durumdasınız ve iş yapmak istiyorsunuz :) Oy oy oy ne diyeyim ben yahu.

Metin klasik bir "hoşgeldiniz, şunu aldınız, şu kadar ödeme yapmanız lazım"dan başka bir şey içermiyor. Giriş bilgileri de gönderilecekmiş.
Ödemeyle ilgili bilgileri de yazmışlar.
Tavsiyem; banka yerinde paypalla ödeme yapın. Nasıl olsa paypal satan birini bulabilirsiniz forumlarda. (Tabi paypal hesabınız var mı bilemiyorum)

Bu arada YKB'de iban ile ödeme mümkün. Ben de YKB kullanıyorum.

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anladim peki ykb nedir ve nasil kullanicaz ? :)

Şaka mısın sen ya :))
Hem Yapı Kredi kullanıyorum diyorsun, hem YKB nedir diye soruyorsun :)))

Cidden ciddiye alıp yardımcı mı olayım, gülüp geçeyim mi anlayamıyorum.
YKB = Yapı Kredi Bankası

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra EFT'yi seçin. Karşınıza "iban ile eft yapma" seçeneği de çıkar. Ordan yapabilirsiniz.
Veya telefon bankacılığından yardım alın. Sizi yönlendireceklerdir.

HDDServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
YKY Olurmu ? YKY var yapi kredi de bilmedigim için soruyorum YKY seçenegide var yapi kredi internet bankaciligi kullananlar bilir sen başka banka ile kariştiryorsun EFT bölümünsde iBAN ile gönderim yok :)

HDDServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MİLLER vercek cevapmi bulabiliyorsun takip ediyom devamli sayfa bakip çikiyorsun :))))

Not: bilmiyorsan milleti boş yere yaniltma.

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@HDDServers

Yol yakınken sana tavsiyem bu işi bırak. Ne müşterilerini mağdur et, ne de sen mağdur ol.

IBAN'ın açılımı international bank account number'dır. Bu da YKB'nin internet bankacılığı sitesinde "Uluslararası Banka Hesap Numarası" olarak geçiyor. Buyur bak, daha iyi anlaman için screenshot da koyuyorum.

Orayı işaretledikten sonra giga-international'ın sana verdiği iban numarasını girebilirsin.

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Not: bilmiyorsan milleti boş yere yaniltma.
Ha bu arada yazının burasını da yeni gördüm. Ne demek "bilmiyorsan milleti yanıltma"? Kendi cahilliğinizin faturasını bana mı kesiyorsunuz? İlkokul çocuklarının bile anlayacağı tarzda yazılmış ingilizce metni bile çevirtecek adam arıyorsunuz forumlarda.

Eğer bu yazıyı en başta görseydim yukarıdaki screen shotu da koymazdım. Siz bu cahillikle bırakın hostçuluğu, tostçuluk bile yapamazsınız. Ama eşeklik bende, sabahın köründe sırf mağdur olmayın diye yardım etmeye çalışıyoruz. Teşekkür etmek yerine de "bilmiyorsan boş yere yanıltma" diyorsunuz. Sizin haybeden tükettiğiniz oksijene yazık.

HDDServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eft tiklagimiz zaman VADESİZ HESAP EFT DİYO KREDİ KARTİ EFT DİYOR ??
hangisine tiklicaz burda ? İBAN ben göremedim anlatirsan düzgün bi şekilde sevinirim.

Sanada yazik kardes valla dönüp dolaşip konuya geliyon birde photoshop editliyorsun sonra buraya koyuyorsun.!
yaziklar olsun size birde diyon iban varmis az önce yapi kredi ile konuştum internetten iban ile gönderim yok diyor

ben 3 senden beri hostingcilik yapiyorum ! senden daha iyi bildigim kesindir.

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eft tiklagimiz zaman VADESİZ HESAP EFT DİYO KREDİ KARTİ EFT DİYOR ??
hangisine tiklicaz burda ? İBAN ben göremedim anlatirsan düzgün bi şekilde sevinirim.

Sanada yazik kardes valla dönüp dolaşip konuya geliyon birde photoshop editliyorsun sonra buraya koyuyorsun.!
yaziklar olsun size birde diyon iban varmis az önce yapi kredi ile konuştum internetten iban ile gönderim yok diyor

ben 3 senden beri hostingcilik yapiyorum ! senden daha iyi bildigim kesindir.
Yahu arkadaşım, bak şimdi küfür edip banlanıcam şimdi senin yüzünden. O yüzden yardımcı olmayı düşünmüyorum. Madem çok biliyorsun, buyur yap o zaman.
İşim gücüm yok da senin için photoshop kasıcam öyle mi?
Allahım yarattın bari takip et.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi