İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

giga-international için yorumlarınız?

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Miller cevap yazmak zorunda değilsin, HDDServers sanırım kafa yapıyor yada yaşı çok küçük(bu saatte internette olmaması gerektiği kadar)
Kendi haline bırakın, su yolunu bulur

HDDServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam özür dilerim kusura bakma yeni gördüm odediginiz eklenti yanliz

çalişmiyor yani kapatilmis sonradan açilmasi bekliyecez :(:(:(

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Selim61
haklısın vallahi ama sırf sunucu bir başkasının siparişidir, mağdur olmasın diye yardım ediyorum. Yoksa ben bu kadar cahillik karşısında çoktan kolamı yudumlayıp kaju yiyor olurdum keyifle.

@HDDServers
son bir kez daha anlatayım:

YKB'ye giriş yaptıktan sonra:
EFT'yi seçin.
Karşınıza çıkan sayfada sağ altta "vadesiz hesaptan eft" linkini tıklayın.
Karşınıza hesaplarınız çıkacak. Kullanacağınız hesabı seçin ve "hesaba eft" linkini tıklayın.
Şimdi karşınıza EFT sayfası çıkacak. O sayfa'da "EFT mi Uluslararası Banka Hesap Numarası ile yapmak istiyorum" diye bir şey var. Onun yanındaki kutucuğu tıklayın.
Şimdi ödemenizi IBAN ile yapabilirsiniz.

Not: Biraz önce yukarıda benim koyduğum screen shota "photoshop"la yapılmış iması yapıyordunuz, şimdi de "görmedim" diyorsunuz. Bunu da yemedim ben.
Yazık, cidden yazık yahu.

HDDServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam özür dilerim kusura bakma yeni gördüm odediginiz eklenti yanliz

çalişmiyor yani kapatilmis sonradan açilmasi bekliyecez para gönderilmiyor bankayadan oluyormus:(

Virtuozzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Atalarımız bu tür durumlar için "Ne şeytanı gör, ne besmeleyi çek." demişler de ne kadar doğru demişler.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
hddserver açık şekilde yalan söylüyor gerekenler yapılsın.
Daha hoş geldin mailini anlamayan adam nasıl bayi olur?
Kimsede yardım etmesin bayisiymiş.

cegerxwinn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
giga denemeyin!

Giga'dan windows server aldım 159.95 euro veriyorum ve hiç memnun değilim. olumsuz yazan arkadaşlar gibi teknik destek sıfır. eğer server kapanmışsa 3-4 gün bekleyebiliyorsunuz. aşırı hitte server çok yavaşlıyabiliyor. ping iyi ama network ve server ın performansı kötü. Hiç tavsiye etmiyorum sözleşmeli aldığım için mecburen şuan devam ediyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi