İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

girbul.com un sahibi kim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
N

nomak78

Misafir
ya bu arkadaş buralarda dolanıyorsa, kendi banneri üstünden insanların sitesine pop-up reklam vermeyi durdursun.. çok ayıp ediyosun arkadaşım.. benimde toplistim var ama toplist butonuna bile reklam koymuyorum, bırak elalemin sitesinden pop-up açmayı.. seninki biraz ayıp olmuş kardeşim. bu yazıyı okursan bu yaptığın yanlışı düzelt lütfen.. senin hosting şirketine böyle zorla ve insanların emek verip kurduğu siteleri bedavadan kullanarak kimseyi yönlendirmeye hakkın yok... www.girbul.com isimli sitenin sahibi herkimse..

Xcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne alakasi var ya istemiyorsan koymazsin eklemezsin siteni biz bu basliklari okumak zorundamiyiz ? sahibi degilim tanimiyorumda. her site icin baslik acilirsa isimiz var.

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Xcoder' Alıntı:
ne alakasi var ya istemiyorsan koymazsin eklemezsin siteni biz bu basliklari okumak zorundamiyiz ? sahibi degilim tanimiyorumda. her site icin baslik acilirsa isimiz var.

arkadaş , uyarmak da istemiş olabilir

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kusura bakmayın ama iyinet de webservis de bannerlarında reklam yayınlıyorlar.
İrade serbestisi gereği beğenmiyorsak kullanmayacağız. Ama tabi bu tip toplistlerde bannerlarında reklam yayınlanmasına izin vereceğimize dair bir koşul konursa çok daha şık olur. Hiçdeğilse zaman tasarrufu olur...

N

nomak78

Misafir
sorun toplist bannerinden reklam yayınlaması değil. pop-up reklam açıyor, toplist kodu üzerinden. sizin sitenizden biri sizin iradeniz dışında pop-up reklam açsa veya sitenizi başka bir siteye yönlendirse eminim hoşunuza gitmez. tamam. kodunu kaldırdım bu arkadaşın sitemden ama olmaz böyle şey. insanda biraz ahlaki değer ve karşısındakine saygı olmalı.

alpaym

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam istediğini yapar siteni ve içeriği çalmadıktan sonra.
Şöle düşünün opera browserlar paralı iken bedava verdiklerinde tepede yada kenarda reklamlar olurdu.
Bence siteleri tanıyorlar sonuç itibari ile.

N

nomak78

Misafir
tamamda hiçkimsenin benim sitem üstünden benden izin almadan pop-up açmaya hakkı yok. eğer özgürlükte sınır yoksa bende adamın sitesini indiririm, sonrada kendşi siteme yönlendiririm. olur mu öyle şey? saygı ve insan hukuku diye birşey var. o adamın sitesinin banneri, sitesine üye olduk diye koyduk, sitemden pop-up açsın diye değil.

N

nomak78

Misafir
kaldırdım zaten kodunu ama sitenin alnında sende pop-up açıcam yazmıyor.

yani yapılan bu saygısızlığı bu kadar çok savunan olacağı hiç aklıma gelmezdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5