İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Girdigim sitede HTTP 500 Hatası

AgreSsive35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba;
Sık kullandıgım bir web sitesi var,Fakat buraya giriş yapıyorum,Kategorileri görüyorum ama konuları tıklayınca HTTP 500 iç sunucu hatası alıyorum.
Bu site ile ilgili bir sorun değil,benim dışımda herkez gire biliyor. İE Ve Google Chr tarayıcıylada denedim fakat durum aynI. Yardımcı olursanız sevinirim.

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
r10'dan bahsediyorsanız eğer aynı sorun bendede var. Bahsettiğiniz site orası mı?

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Böyle bir problem vardı ttnet harici bağlantılarda, dns sorunu görünüyor site yöneticisinin bişeyler yapması gerekiyor yani.

Sen dnslerini çalıştır'a, ipconfig /flushdns yazabilirsin DNS ön belleğini temizlemek için.

AgreSsive35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
T

trgy

Misafir
Aynı dertten biz de muzdariptik yardım edelim gelsinler buraya da :p

Invictus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
ben de doping kullanıyorum ama herhangi bir sorun yok. gerçi dns ayarlarım farklı (8.8.8.8 - 8.8.4.4)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5