İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Giriş Acilis sayfasi hakkinda?

M

midyatli

Misafir
benim bilgisayarimda exploreri acinca direk bir sayfaya baglanıyor onu kaldıramıyorum ne yapmam lazım?Bos kullan secenekleri vs hepsi kısıtlanmıs?

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgisayarınıza spam bulaşmış, spam programları ve virus programlarıyla temizleyin diyeceğim ama çok zor.

En iyisi FireFox kullanmak veya diski söküp temiz bir makinede temizlemek. Artık hangisi size kolay gelirse.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
www.kaspersky.com adresinden kaspersky 6.0 ı indirerek makinanı temizleyebilirsin bir keresindede banada bulaşmıştı o spam sayfalar ben kaspersky ile temizlemiştim

airamasya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu bilgiyi çok seveceğinizi umud ederek yazıyorum vb scripttir , aşağıdaki kodu a.vbs şeklinde kaydedip çalıştırın açıldığını göreceksiniz, kodu veriyorum

Option Explicit
Dim WSHShell, RegKey, ValueA, Result
On Error Resume Next
Set WSHShell = CreateObject("WScript.Shell")
RegKey = "HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Inte rnet Explorer\Control Panel\"
ValueA = WSHShell.RegRead (regkey & "HomePage")

If ValueA = 0 Then 'Change Homepage is Enabled.
Result = MsgBox("Ability to Change Homepage is currently [Enabled]." & _
vbNewLine & "Would you like to Disable?" & _
vbNewLine & "Will lock and Gray it out." & _
vbNewLine & "May need to Log-off for effect.", 36)
If Result = 6 Then 'clicked yes
WSHShell.RegWrite regkey & "HomePage", 1
End If
Else 'Change Homepage is Disabled
Result = MsgBox("Ability to Change Homepage is currently [Disabled]." & _
vbNewLine & "Would you like to Enable?", 36)
If Result = 6 Then 'clicked yes
WshShell.RegDelete "HKCU\Software\Policies\Microsoft\Internet Explorer\Control Panel\HomePage"
'Delete Key cause it don't exist normally
End If
End If

daha sonra bunu çalıştırıyosunuz ilk seferinde açılmazsa ikincisinde kesin açar, işinize yarayacağını umud ediyorum

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bu kod çok ünlüdür.

genelde absürt siteler kapatır giriş sayfasını Google da aratsaydın hemen bulacaktın.

airamasya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D bunu ben bikere iş görüşmesinde sölemiştim o zaman liseye gidiyodum adam direk kapıyı gösterdi ben olsam bidaha düşünürdüm :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5