İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GİRİŞ İÇİN; YUKARIDAKİ REKLAMI TIKLAYINIZ

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
mener' Alıntı:
Değiştirdim. Şimdi de görünce ağlayacak gibi oluyorum dersen çarem yok valla. :) Sonuçta kaderin sillesini yemiş bir insan olarak ancak bu kadar mutlu olabiliyorum. :)
yok yaa böyle iyi

adama mail atıp kaldır diyecektim ama diğer siteleride böyledir işine gelir bildiğimiz sitesini kaldırması diye atmadım ama google bunu banlamassa bize ayıp olur

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
olayla ilgili olarak tek yazılabilecek: "yuh bu kadarda olmaz" :D

mener' Alıntı:
Değiştirdim. Şimdi de görünce ağlayacak gibi oluyorum dersen çarem yok valla. :) Sonuçta kaderin sillesini yemiş bir insan olarak ancak bu kadar mutlu olabiliyorum. :)

birde konuyu baltalamak gibi olmasın ama, eski avatar neydi ?

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
atay' Alıntı:
olayla ilgili olarak tek yazılabilecek: "yuh bu kadarda olmaz" :D

birde konuyu baltalamak gibi olmasın ama, eski avatar neydi ?
Eski avatar
Haideru.gif
:D

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mener' Alıntı:
Psiko helal sana. Ben bulamadım yav. :)
Benim hoşuma gitmişti hem bilgisayar koymuştum alırken adreside kaydetmişim ordan buldum :D

Edit:Zaten avatar düzenlemeye gidin ilk sayfada duruyor :p

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu iyice çığrından çıkıyor ama ben de işte o avatarda kendimi bulduğum için koydum. Tavır olarak değil ama tipini benzer buldum bir miktar. :)

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tıklayın adamın reklamlarına bol

forumkeyfi
sen de bırak artık şu sigarayı !

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya gördü ya da forumdaki bazı arkadaşları (böyle adamlar da mı var forumda? umarım yoktur) ihbar etti.

Sahtekarlarla ilgili açtığım konuda yazan bazı arkadaşların yazılarını görünce yüreğine su serpilmiştir belki. Belki de "yabancıları kazıklıyorum, milletim de arkamda" diyerek (o da doğru değil tabii) gururlanmıştır!

Ekran görüntüsü alıp gönderecektim. Dosyayı yanlışlıkla gulben.com diye kaydedince compatible file olarak çıktı. :) Sonra da uğraşıp düzeltmedim. Pişman değilim. Sonuçta reklam kalktı. :) Ama böyle bir şey yapacakları (reklamı kaldıracakları) belliydi.

Yalnız dikkat ettim gizli anahtar kelimeleri çıkartmaya cesaret edememişler. Muhbirleri ya da kendisi duysun. Anahtar kelimeler de yasak. Google'dan indexlemeniz durdurulabilir!

forumkeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendisi yazıyı görmemiştir bi arkadaşı söylemiştir kaldır yoksa googleden atılacaksın iyinetforumunda siteni yayınlamışlar die :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5