İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GİRİŞ İÇİN; YUKARIDAKİ REKLAMI TIKLAYINIZ

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
milleti ve kendini kandırıyorsun ama bir kere yerler o numarayı ama herkes 1 kere yese zen zengin olursun.:D

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer Google Türkiye adam gibi çalışıyorsa, şimdi Google gulben.com'a tıklamaya hazırlanıyor olmalı!

Reklam fiyatları, daha ziyade, reklamverenlerin rekabeti ve reklamverenlerin, sitelerinin reklamlardan gelen ziyaretçilerinin gerçekten kendilerini arayan ziyaretçiler olmasıyla alakalıdır. Dolayısıyla reklam yayımcı sayısının azalması, reklam fiyatlarını doğrudan yükseltmez diye düşünüyorum.

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet, Google yeterince hızlıysa çok güzel şeyler olacak. Ana sayfada gizli kelimeler kullandığını da biliyor artık Google. Bir daha hiç indekslemezse -Allah'ım duy sesimi- bu siteden toptan kurtulur memleket.

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilginç Biran merak Edip Acaba Yönlendirirmi Gibisinden Shift İle tıkladım Ama Sayfa hep aYnı :D

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar gönlünüzü ferah tutup tıklamaya devam edin. Hem gizli keywordler yüzünden, hem de kuralları ihlal ederek yayımladıkları reklamlar yüzünden Adsense'i bilgilendirdim. Bu site hakkında bana haber gelmez ve bu iş böyle sürmeye devam ederse ben Adsense'ten çıkarım. Yoksa enayi durumuna düşen ben ve benim gibi dürüst adamlar olacak.

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu dışı :

mener arkadaşım şu avatarını değiştirsen ne güzel olur... Her gördüğümde ağlayacak gibi oluyorum, bi hüzün kaplıyo içimi :) bize de yazık dimi?

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GoTcHA' Alıntı:
konu dışı :

mener arkadaşım şu avatarını değiştirsen ne güzel olur... Her gördüğümde ağlayacak gibi oluyorum, bi hüzün kaplıyo içimi :) bize de yazık dimi?

:D valla haklı

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende google reklamına tıkladım bi de google amcaya ihber ettim. inşallah yakında google da o reklama tıklar:D

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GoTcHA' Alıntı:
konu dışı :

Senin avatar bence daha hazin be GoTcHa... Anlıyorum bir pop kültür ikonu olarak seçtin ama Che de hazin bir öykünün baş kahramanı.

Neyse değiştireyim bakayım. Uygun bir şey bulurum inşallah.

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GoTcHA' Alıntı:
konu dışı :

Değiştirdim. Şimdi de görünce ağlayacak gibi oluyorum dersen çarem yok valla. :) Sonuçta kaderin sillesini yemiş bir insan olarak ancak bu kadar mutlu olabiliyorum. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5