İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Girişte birden sorun oldu...önce yoktu...

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba! Ben Wordpress yeni yükledim bir iki hafta oldu. 2 tane. ( eskiden html siteler idi) neyse, parola yi bir defa girince beni hatırladı ve admine hep otomatikali atiyor. şimdi de. yalnız, son 2 günde iki domainde de şöyle bir sorun yaşıyorum:
Blog Stats bir plugin var ya, ona giremiyorum, şifre soruyor, şifreyi verince şöyle cevap yazıyor:
ERROR: Incorrect password.
ERROR: Cookies are blocked or not supported by your browser. You must enable cookies to use WordPress.

Yalnız parola yi hiç değiştirmedim ve daha önce onunle giriyordum.
Cookies de google tavsiye gibi ORTA tutuyorum yani hiç değişiklikleri yapmadım....
Onu nasıl çözücem yardımcı olur musunuz?
ve ikinci soru da- şu zor şifre wordpress bana verdiği kurulumda nasıl değiştirebilirim bir türlü adminde bulamuyorum...

myguitar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cookies klasörünü silip tekrar dene, şifreni admin panelinde kullanıcı adının üstüne tıklayarak alt kısımda şifre değiştir bölümünden değiştirebilirsin.

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şifreyi değiştirebildim ama cookies bulamadım...nerden onu bulup silecem?

dahi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Windowsta İnternet Explorer 5 ve 6 için aşağıdaki şekildeki gibi silebilirsiniz:

1. Tüm İnternet Explorer Pencerelerini kapatın
2. Başlat" tuşuna tıklayın.
3. Gelen Menüden "Ara"'dan "Dosya ve Klasör Ara" 'yı seçin.
4. Açılan Pencerede, "içerdiği metin" alanına boardun domain ismini "http://" veya "www." kısmını yazmadan girin. Örneğin, Sitenin Adresi "http://www.seninsiten.net/index.php" ise, "seninsiten.com" girin (tırnak olmadan)
5. "Şurada ara" kutucuğuna, "C:\Windows\Cookies\" (tırnaksız) yazın ve "Ara" butonuna tıklayın"
6. Arama bittikten sonra, tüm dosyaları seçin (dosyaya tıklayın, sonra CTRL+A) ve silin ("delete" tuşuna veya SHIFT+DEL basın)

Cookieleriniz silinmiş olacak.Sonra bilgisayarı yeniden başlat sorun çözülmüş olacaktır.

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmmm bulamadım, ve C:\Windows\Cookies girmek istedim, 'benim bilgisayardan', windows dosyada cookies böyle bir dosya yok... ama internet explorer 7 bende galiba...yani, sonuncu

dahi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ie 7 kullanıyorsan
araçlar > intenet seçenekleri >gözatma geçmişi var orda sil var ne var ne yok sil bi olacak mı

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onu ben denedim. sildim ne mümkünse. çalışmıyor...ve bügün dükkanda da denedim giriş yapamadım blog stats'a. ama admin çalışıyor. acaba plugin silip tekrar mı yüklesem?

dahi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hımm senin sorunu anlamdım ben ilk postunu okumadan cookies leri nasıl silebilirimi yanıtmıştım :D

o uygulamayı bende bi türlü kullanamadım saymıyor du, orda giriş ekranında şurdan alacagın bi üyeliği o pencerede onu gireceksin.normal admin şifreni girince olmaz

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işte şimdi oldu!!! ben admin giriş ile blog stat açmayi çalışıyordum ama wordpress üyelik ile açacaktım. o zaten bende vardı:))şimdi çalışıyor.
çokkkkk teşşşeeeekküüürrr

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5