İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gittigidiyor bazen saçmalamakta çok ileri gidiyor

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Yaklaşık 1 yıldır faal olan fakat pek kullanmadığım kıyıda köşede duran, bazı sitelerde görüntü güzelliği açısından kullandığım bir hesabım vardı. Son 1 aya kadar performansı gerçekten düşüktü. Fakat son bir aydır sitelerimde yaptığım iyileştirmeler ile birlikte reklamları kullanmaya başladım haliyle trafik artınca gösterimde arttı tıklamalarda arttı. Az önce spam olabileceğini düşündüğüm fakat yinede bakmakta fyda gördüğüm bir eposta aldım. Eposta da bir sitemin gerekli trafiği sağlayamadığı için Gittigidiyor hesabımın tümden kapatıldığı haberin aldım.

Şuan bu yazıyı yazarken bile gülüyorum. Yazacak başka birşey mi bulamadılar da bu saçma nedeni uydurdular diye düşünmeden edemiyorum.

Sisteme ekli bir site yüzünden koskocaman hesap mı kapatılır ?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Garipmiş gerçekten. Konuyu görünce denemek istedimde 2 yıldır falan olan hesap hala aktif. Ve tek bir banner bile yayınlamadım açtığımdan beri. Hatta giriş yparken tc kimlik no istedi taaa nerden kaldıgını düşün :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Gittigidiyoru bir kaç ay denedim. Tıkları saymıyor bence onun yerine başka bir reklam kullanılırsa daha verimli olur. Ben kendim hesaplarımı pasif yaptım. Kimseye tavsiye etmiyorum.

Coded

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Trafik'ten kasıtları senin sitenin trafiği değil.Verim aldıkları hesabı neden kapatsınlar.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Burada belirttikleri sana ve diğer tüm webmasterlara , bizde iş ortağı çok - sen fazla kasıyorsun bu işi kazanç haline getirmeye başlıyorsun. Hadi sana güle güle.. Uyarı gelmeksizin bu şekilde bir eylem traji komik.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Burada belirttikleri sana ve diğer tüm webmasterlara , bizde iş ortağı çok - sen fazla kasıyorsun bu işi kazanç haline getirmeye başlıyorsun. Hadi sana güle güle.. Uyarı gelmeksizin bu şekilde bir eylem traji komik.

Biz de GittiGidiyor ile calisiyoruz son zamanlarda gerçekten abarttılar orası doğru ama adam kendisine para kazandırmayan siteyi sistemde barındırmak istememesi cok normal. Üye çıkarıyorsanız sizi göndermezler o konuda şikayet etmeyin. Problem yaşıyorsanızda telefon edip yardım isteyin gerçekten yardımcı oluyorlar.

Bununla birlikte, sürekli olarak performanslarınızı inceleyin. Üye çıkarmıyor ama tıklama alıyorsanız, reklam vereninde zarar görmemesi için(yada daha önce onlar farkedip sizi banlamadan önce) çözüm üretin.

Benim gittigidiyordaki tek şikayetim, ürün gösterimleri başlamadan önce kampanyaları 4-5 saniye boyunca banner alanı üstünde tutması.

Tıklama performansı iyice düşürdüler. Eğer bu forumları dikkate alıyorlarsa bunu okusalar iyi olacak; "Alternatifiniz çıktığı an sizi sileriz! bizide fazla zorlamayın. Banladığınız yayıncılara muhtaç kalırsınız."

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5