İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GittiGidiyor Benimle Kafa Buluyor Galiba!

Erdinç Turan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkeye hayırlı akşamlar. Blogumu kurduğum gün Gittigidiyor'un ortaklık programına kayıt oldum ve blogda reklamları yayınladım. Güncel olarak hergün 25 farklı arkadaşa msn yolu ile sitenin linkini vererek mevcut reklamlara tıklamalarını istedim lakin bu GG tıkların %95'ini saymıyor. En yüksek gösterim olarak 529 var lakin tıklama 0 ama imkansız çünkü o reklama en az 25 arkadaşı tıklattığıma eminim. Hiç yoksa evine gittiğim arkadaşlarda veya internet kafede kendim tıklıyorum. Gittigidiyor benimle kafamı buluyor yoksa ben mi biryerlerde hata yapıyorum? Buyrun kanıt:

reklam.png

Erdinç Turan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaten 2 adet kampanyam mevcut biri sağ menüde 250x250 banner, girenler direkt buna tıklıyorlar. İkincisi ise konu içerisindeki 468x60 banner bu pek önemli değil konu şenlensin diye eklemiştim. Yapmam gereken başka bir işlem var mı? Ya da 2 adet kampanya kullanıyorum diye mi sorun çıkıyor? Tıklarım neden sayılmıyor?

Starturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Tıklandıktan sonra bir sorun olacağını sanmıyorum, aynı reklamı kodunu 2 defa yerleştirdiysen sorun çıkabilir.

bozzzkurttt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimle de kafa buluyor. 10 tıklamanın sadece 2 tanesini falan sayıyor.

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
yapabilecek birşey yok gibi farklı reklam siteleri kullanın bence adhood veya adkur gibi

halimdenizci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Genel olarak Türkiye'deki reklam şirketlerine güvenim yok. Neden Google Adsense denemiyorsunuz? Tıklamalarımın sayılmaması gibi bir durum yaşamadım.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
genel olarak Türkiye'deki reklam veren şirketler genel olarak reklam yayınlayanların hile yaptığını bilip tıkları saymıyor olabilir, hiç hak legalpara edecek bir durum yok ortada.

ek: sizin gibiler böyle yaptığı için adamlar verdikleri reklamlardan geri dönüş alamayıp reklam verenden çıkartıyor acısını.

T

trgy

Misafir
Deneme amaçlı 25 tıklama? 300 gösterime 20 tık alsa bir internet sitesi ben olsam ben de saymam. GG senin ya da benim babam mı ki harçlık versin. Adamlar para harcıyor, doğal olarak dikkatli olmak zorundalar.

Msn'den gelen reflerdeki tıkları saymıyor olabilir bilmiyorum onu da geliştirmiş olabilirler. Msn'den siteye girecek ve o refi kaydedip saymayacak.

halimdenizci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kişisel duygularımı yazmıştım sadece. Hile yapan birisi olsaydım, zannedersem Google tarafından banlanırdım şimdiye kadar. Hile yapma eğilimindeki arkadaşlarımız belki de Google tarafından banlanınca alternatif reklam arayışlarına giriyordur. Bilemiyorum.

Bununla birlikte arkadaşına tıklatma olayını da hile olarak değerlendirmiyorum ben. Şöyle düşünüyorum: arkadaşınız bir reklama tıklıyor ama açılan sayfadaki kampanyayı okuyorsa, bilgiyi alıyorsa, reklamın sayılması gerektiğini düşünüyorum. Böyle birşeyi hileli işlem saymazdım ben.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5