İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GittiGidiyor Hakkında

WaffenSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Slm

Sizlere GittiGidiyor'un ödeme yaptığını belirmek için açtım bu konuyu.

Yaklaşık 6 ay önce adsense den atılınca gittigidiyor u bi deneyeyim demiştim. sonra kaldırdım tabi reklamları. içerde 10 ytl den az bi para vardı. geçen hafta bi mail geldi hesabınızı kapatacaz kullanmadığınız için ama paranızı yatıracaz diye. banka bilgilerinizi güncelleyin dediler. dediklerini yaptım ve para hesabaıma geldi. yaklaşık 5 ayrdır kullanmıyordum. ama ödeme yaptılar. sanırım artık esaslı bi biçimde kullanıcam :)

ilgilenenlere duyrulur.

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gittigidiyor mükemmel bir sistem aslında. Google'a göre daha iyi kazandırıyor şu an itibariyle ayrıca ödemelerde hiçbir şekilde aksama olmuyor. Paranız 50 YTL olduğu anda ödeme emri veriyorsanuz ve önünzdeki cuma ödeme elinizde oluyor. Ben şu ana kadar 150 ytl ödeme aldım.
Mutlaka kullanılmalı..

cinbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende kullanacağım ama beni birtürlü kabul etmediler 3. siteyle başvurdum ondada kabul edilmedi birtürlü kabul etmiyor :D

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benide kabul etmiyor.Kabul etmedeki etkenleri nedir?Neye bakıyorlar merak ediyorum.

maniax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gittigidiyor bi ara açtı muslukları günlük 20 ytl gibi rakamlara çıkıyordum
baltalaya baltalaya günlük 3-5 ytl zor çıkaracak hale getirdiler
her türlü hile hurda bunların işi tıklamaları saymama konusunda oldukça yetenekli bi sistemleri var ama muhtacız işte acı olanda bu

FalconBB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hemal hemsattan da bana geldi ortaklık sözleşmesini iptal edince 10 ytl civarı :D

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gittigidiyor bende fazla kazandırmıyor ama yinede iyi - güzel diyebilirim. Tek sorun sayfaların bazen açılmasını engelliyor ya da sayfaları aşırı derecede yavaşlatıyor.

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HighVoltage' Alıntı:
Tek sorun sayfaların bazen açılmasını engelliyor ya da sayfaları aşırı derecede yavaşlatıyor.

Kodlarınızı yenilerseniz bu şekilde bir sorun ile karşılamazsınız.

D

deja-vu

Misafir
gitti nın bı ara panelını kırmıslardı onaylanan hıtler onaylanmayan hıtler vs.. hepsı gozukuyodu

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet gittigidiyor gerçekten çok sağlam bir yer çalışmak nasip olmadı belki ilerde olur:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5