İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gittigidiyor heklenmiş ??

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mrb r10 da gördüm buraya yazma isteği duydum.. çünki herkezi ilgilendiren bir konu. ( gittigidoyr kullananların )

bu nasıl iş anlamadım

:S

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Resimler çok küçük birşey anlaşılmıyor.Ayrıca bunlar normal resim dosyası yani zone kaydı filan değil o zaman kesinliği tartışılır.

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tıklarsan full page açılacak.. resimlerin üstüne tıklayabilrisin , panele girmiş sadece işi yapan kişi nekadar güvensiz olduğunu göstermiş yada ekstra bişi yapmışmı yapammışmı bilmiyorum

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Zaten tıklıyorumda her halde benim pcde sorun var açmıyor.Neyse böyle birşey olduysa kötü .Güvenilir sponsor kalmayacak :D

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu ısın sonu ne olacak boyle turkıyedekı sıstemler bukadarmı yetersız bızım sonumuz nolcak gıbı sonuclar doguruyor bu resımler bıze

H

hsyn-c

Misafir
bu panele bende girdim.
hiç şifre filan istenmiyor
direk giriş:D

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklam.gittigidiyor.com/yonet değişmişler..

şifre yok dedin eğer öyle ise.. referer den yonetmek için gelen kişi :) yine o adresi yüzeye çıkartır.. çok sakat

ben refererlere bakınca. bir iki kere görmüştüm o adresten geldiğini

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tr ye gore... yapılan işlem hacmine gore...piyasa degerine gore... aylık kazancına gore... bilinirligine gore

M

mfk_1868

Misafir
adamların aylık kazancı en az 2-3 milyon$. bu da turkiyeye gore koskocadır sanırım.:)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
yok canım 2-3 miyon$ falan değildir ama banner+tv reklamı+gazete reklamı dersek ciddi bi para yatırmışlar...illaki dönüşüde sağlamdır...Bu arada gittigidiyor.com doğan holdinge bağlı sanırım...yanlışmı kaldı aklıma???

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
venom' Alıntı:
yok canım 2-3 miyon$ falan değildir ama banner+tv reklamı+gazete reklamı dersek ciddi bi para yatırmışlar...illaki dönüşüde sağlamdır...Bu arada gittigidiyor.com doğan holdinge bağlı sanırım...yanlışmı kaldı aklıma???

Herhangi bir holdinge bağlı değil.

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence panelin şifresiz oluşu çok saçma. bugün açılan kıcıkırık bir sitenin bile yertarafı şifreli. Adam asp bilmiyosa bile js ile şifreliyo. Kim diyo ki şifresiz ?

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tolgahat' Alıntı:
bence panelin şifresiz oluşu çok saçma. bugün açılan kıcıkırık bir sitenin bile yertarafı şifreli. Adam asp bilmiyosa bile js ile şifreliyo. Kim diyo ki şifresiz ?

+111111111

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi