İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

gittigidiyor hesabı almak istiyorum. [illegal kullanici satisi]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar Gittigidiyor hesaplarına ihtiyacım var

İçindeki ücret + 10 YTL ödemeyi planlıyorum bu fiyata satmak istemezseniz tekliflerinizi beklerim..
p.m please.

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bu gitti gidiyor hesaplarının ne gibi cazibesi var, hesap satın almaktaki amaç nedir ? (Bilmedigimden soruyorm yanlış anlaşılmasın):)

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tıklama başına: 0.03
hesapta olan: 5,19 YTL

istediğim ücret 25 YTL
kolay gelsin...

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
icinde 14 ytl den fazla olan bir gittigidiyor hesabım var almak isdeyen olursa uygun bir fiyata verebilirim profildeki msnden iletiim kurabilirsiniz

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satan arkadaş var ise bana msn ini pm atarsa sevinirim TrDownload satmaktan vazgeçmiş :)

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
http://www.gittigidiyor.com/yardim/yardim_main.php?cat=ka
e) "Kullanıcı"lar, kendileri için oluşturulmuş kullanıcı profillerini hiçbir şart ve koşulda başka bir "kullanıcı"ya devredemez veya hiçbir şekilde kullanımına izin veremezler. "Kullanıcı"nın kendisi için oluşturulmuş kullanıcı profilini başkasına devretmesi veya kullanıma açması halinde "kullanıcılar" Gittigidiyor'un tek taraflı olarak ve ihbarda bulunmadan işbu sözleşmeyi feshetme ve "kullanıcı"nın üyeliğine son verme hakkı bulunduğunu kabul ve beyan ederler.
Bundan sonra satis yapani gordugumde:
1) GittiGidiyor yetkililerine sozu gecen konunun adresini
2) Alana, satana, teklifte bulunana sari karti
Gosterecegim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5