İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GittiGidiyor hesabi olanlar

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Merhaba arkadaslar,
Bugun GG hesabimiza giremiyoruz, sifre ve kullanici adi(email) dogru oldugu halde login olmuyor, benzer bir problem yasayan varmi?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
bugün arada bir böyle oluyor arkadaşlar. bazen giriyor bazen girmiyor.

Aynı zamanda gene haftalık ödememi bugün aldım... Bilginize... Sorun olmadığının bir göstergesi sayılabilir...

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
zannedersem geçen hafta heklendi bir 20 dk kadar. habertürkü hekleyen grup hekledi gittigidiyoru.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
zannedersem geçen hafta heklendi bir 20 dk kadar. habertürkü hekleyen grup hekledi gittigidiyoru.

Öyle bir durum var ama hesaplar ile ilgili değildi o. Öyle olsa zaten gittigidiyor piyasadan silinme noktasına gelirdi.

O sadece DNS değişikliğinden ibaretti... En azından bu şekilde diye biliyorum...

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben girmeyi bırak 3 kere başvurup hesap açamadım orada, dünyada hesap açamadığım tek affi diyebilirim, türk IP kabul etmeyenler dahil :D ha bi de YPN var

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Ben girmeyi bırak 3 kere başvurup hesap açamadım orada, dünyada hesap açamadığım tek affi diyebilirim, türk IP kabul etmeyenler dahil :D ha bi de YPN var

Siteye bakip kendileri ile ilgili bir potansiyele sahip olup olmadigini kontrol ediyorlar, yoksa izin vermiyorlar.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bugün sorunun devam ettiğini görünce, kendilerine sorunla ilgili bir mail gönderdim. Bakalım geri dönüşlerinde ne yazacaklar... İnşallah bir sorun ile kaşılaşmayız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi