İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GittiGidiyor İş Ortaklığı Programı Yenilendi..

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
isortaklarilr2.gif

Kazançlar yenilenmiş
http://aff.gittigidiyor.com/aff/process.jsf

Kurallar yenilenmiş, en güzeli birden fazla site tek hesapta olabiliyor
http://aff.gittigidiyor.com/aff/rules.jsf

Reklam Tasarımları yenilenmiş
http://aff.gittigidiyor.com/aff/samples.jsf

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya ben ilk çıktıgında kullandım tıklama var ama üye yapamadım gerekcesi iel üyeliğimi kapattılar. Tekar almadılar şansımı tekrar deniyorum inş alırlar. Çok gereksiz bir sebebten cıkartıldım inş alırlar geri tekrar başvurdum..

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
ya ben ilk çıktıgında kullandım tıklama var ama üye yapamadım gerekcesi iel üyeliğimi kapattılar. Tekar almadılar şansımı tekrar deniyorum inş alırlar. Çok gereksiz bir sebebten cıkartıldım inş alırlar geri tekrar başvurdum..

ben ilk çıktığında üye olmuştum ne kadar oldu bilmiyorum ama girdiğimde hep açılıyor.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence oldukça başarılı bir program. Yeni ücretleriyle ve düzgün saydığı için AdSense'e en düzgün alternatif. Günde 50 bin gösterim ve %0,7 gibi mütevazi bir tıklanma oranıyla aylık yaklaşık 900 YTL net kazanç sağlanabiliyor ki AdSense'de bu rakamları yakalamak kolay değil Türkçe reklamlar için. Yeni flash formatı da profesyonel görünüyor, renkleri sabit gerçi galiba ama gene de fena değil. Geçen hafta GG'ye mail atmıştım diğer programların fiyatları daha iyi artırıcak mısınız diye bu pazartesi artacak demişlerdi, güzel oldu.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
minimum 0,05 TL çok iyi bir rakam. beni kabul etmiyorlar tekrar başvurdum belki kabul ederler :)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
siteye göre sayıyorsa kazançaları :) %10 komisyonla ekliyim üye olamayanların sitelerini zaten bende kullanmıyordum hem bir işime yaramış olur.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site adresimi kabul etmedi bunun için 2 seçenek var

1- domain de - var
2- info domain

2 durumdada profesyonel değiller...

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben bir kere başvurdum, 15-20 gün sonra siteniz onaylanmadı diye bir mail geldi. Acaba tekrar denesem mi?

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ben üyeydim, yeni sisteme üyeliğimi aktardım. Tüm eklediğim siteleri de onaylamışlar :)

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BU yeni reklam modeli hiç olmamış kanımca, çünkü aynı yerde yeni reklam biçimi ile tıklar yarı yarıya azaldı tabi gelir de azaldı. Eski kodları koydum taaa ki tümden geçiş olana kadar.
Ayrıca yeni sisteme neden üye sayılarımız dahil edilmemiş anlayamadım. kazançlarımız da tabi ki.

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ya varya simdi gitttigidiyor benim neyimi sevmedi anlamadim veya bu adamlarin cok istedikleri var.

Kac tane siteye basvurdum ama hepsine red geldi. Birde adam yerine koyup cevap bile gondermiyorlar yukarida linkden anliyorum red diye seo ozelliginden .

Simdi yanlis anlamayin bir yeni actigim siteye simdi basvurdum www.saglikbilge.com

Eger bu siteyide kabul etmezlerse ben ne diyeyim. Artik tek birsey diyecegim bizde mi stil degistirsek ama gerek yok..

Nedendir bilmiyorum ama birisi yok mu burda gittigidiyor calisanlarindan ona izah edelim. Derdimizi niye kabul etmiyorlar.

(Gercekten cok onemli degil ama onlarin reklam goserimi sitede guzel gorunecek diye istiyorumdum)

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Yeni reklam modelinde, benim tıklamalarda gelirde arttı. Sanırım siteler arasında farklılık gösteriyor bu.

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Tıklama oranına göre değerlendirme yapılıyor. Tam geçiş olduğunda üye sayıları ve eski hesaptaki para miktarı yeni hesaba aktartılacak diye biliyorum..

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bu tık ücretlerinin belirlenmesi ile kazançlarım düzeldi diyebilirim...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5