İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gittigidiyor Ortaklık Sistemini Kulananlar

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Merhaba,

Gittigidiyor reklam gelirlerini pek kontrol etmem. Ayda bir ya da 2 gere girerim. Bu ay gene girdiğimde farkettim ki uzun bir zamandır tıklamalar da bir düşüş olmuş.

%4-6 civarında seyreden oranlar 0,10-0,80 e kadar düşmüş. tabi bu oranda gelirler de düşük.

Hitlerde bir değişiklik olmamasına rağmen bu oranlardaki düşüşlere hayret ettim. Sonra fark ettim ki "İçerik Yönetimi ve Kategori Seçimi" bölümleri tamamen değişmiş. herhalde gittigidiyordan kaynaklanan bir durum.

Acaba sizde de yapmadığınız halde böyle bir değişiklik oldumu ?

cybim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende düşüş yok ama şimdi sen uyarınca baktım kategorilerde değişiklik yapmışlar !

dini sitede iç çamaşırı reklamı çıkmasın diye kategorileri tek tek ayarlamıştım. fakat ayarladıklarım değiştirilmiş !

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bizdede aynı durum söz konusu.. Kafalarına göre resetliyorlar kategorileri.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
senelerdir kullanırım, benim ilk defa başıma geldi.

Bende kategoriler değiştimi acayip düşüş yaşanıyor valla.

demekki arada bir girip kontrol etmek lazım...

sopratutto

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 aya yakın giriş yapmamıştım fakat bir değişiklik olmamış ama seçim yerinde otomatik diye bir kutu belirmiş. belki de onunla alakalıdır.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
:D Daha yeni farkettim.

Tekrardan seçimler değiştirilmiş.

Bilginize...

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Dün gece yada bu sabah tekrardan reklam seçeneklerim değiştirildi.

Sizlerde bir kontrol edebilir misiniz ? Sizde de değişiklik oldumu !

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
evet benim panelde ayni, benim sitemin kategorisiyle alakası yok cikan reklamlarin. Madem zirt birt oynayacaklardi ne diye bize secme sansi veriyorlar. Kafa buluyorlar resmen.

Diyoruz ki 2 kuruş az olsun ama işin içinde Türk olan firmalar kazansın. Ama gel görki bin pişman ediyorlar.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Kategori değişince kazanç bakımınıdan aşırı bir düşüş yaşıyorum. En son 1 hafta önce değiştirdiklerini farkettim. Düzelttim 1 hafta geçmeden tekrar sıfırlanmıştı.

Bakalım bir daha ki sıfırlama ne zaman olacak !

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
gittigidiyoru hiç kullanmadım
tavsiye edermisiniz
kazancları nasil dir
günlük 25 / 27 k hitli bir siteye koysam.?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
tavsiye edermisiniz
kazancları nasil dir

Eğer içeriğin, ürün hedefli bir site ise (Kitap, pc vs..) gerçekten iyi bir kazanç sağlarsın. Ancak öncelikle kendini gittigidiyor'a kabül ettirmen lazım !

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
kazanc Yönünden nasıl bir kazanc Sağliyor peki

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
sözleşmeden bir alıntı:

"İş Ortağı", "GittiGidiyor" tarafından belirlenen sürelerde "GittiGidiyor" tarafından ödemenin yapılmaması halinde işbu sözleşmeyi feshetmeyeceğini ve/veya "GittiGidiyor" aleyhine sözleşmeye ve ödemeye ilişkin edimlerin yerine getirilmediğini iddia etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda, İş Ortağı ancak beş günden az olmamak üzere süre vererek akdi feshedebilir.

S

sefakavil

Misafir
tavsiye edermisiniz
kazancları nasil dir

siten ne üzerine söylermisin? yada sitenin adresini ver bakalım?

ben gg kullanıyorum kazancımdan gayet memnunun. 250den fazla üyem oldu 3.5 ykr alıyorum.

ResSam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 gün önce başvuru yaptım. anında onay geldi. siteme reklam koydum ve inanırmısınız 2500 gösterim 1 tık :) sanırım dalga geçiyorlar !!!

ben kategorilerden sadece sitemde çıkmasını istedğim ürünleri seçtim ama paso notebook oyun konsolları v.s çıkıyor.

reklamları şuan kaldırdım. acayip bir sistem. pek birşey anlayamadım açıkcası.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
2 gün önce başvuru yaptım. anında onay geldi. siteme reklam koydum ve inanırmısınız 2500 gösterim 1 tık :) sanırım dalga geçiyorlar !!!

ben kategorilerden sadece sitemde çıkmasını istedğim ürünleri seçtim ama paso notebook oyun konsolları v.s çıkıyor.

reklamları şuan kaldırdım. acayip bir sistem. pek birşey anlayamadım açıkcası.

Kategori değişikliğini yapınca hemen değişim olmuyor. Bunun için beklemeniz gerekli. Bence reklam kodlarını yerleştirdiğiniz yerlerde değişiklik yapmalısınız. ,

Eğer içeriğinizle aynı kategoride reklamlar çıkıyorsa tıklama oranı gerçekten çok güzel oluyor. Bence gg'nindeğerini bilin...

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Reklam Yönetiminde Kategoriler gene değişmiş...

Gittigidiyor kullanıcılarının bilgisine...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5