İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gittigidiyor pramı yollamadı hala!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gittigidiyor.com'dan "36,78 YTL " param birikti ama hala yollamadı.. Ne kadar olunca yolluyorlar acaba??

S

Senbul

Misafir
Bunun cevabını almak icin buraya konu acmana gerek yok.
Ama madem actın işte cevabı.

İş Ortaklığı Programı Sözleşmesi

7.2. ÖDEMEYİ TALEP HAKKININ DOĞUMU ve KULLANIMI

"İş Ortağı" tarafından hak kazanılan ücreti talep hakkı, ücretin asgari 50 YTL (Elli yenitürklirası)’yi aşması halinde doğacaktır. "İş Ortağı"nın web sitesi üzerinden talimat vermesinden sonra GittiGidiyor işbu sözleşme kapsamında kendisi tarafından belirlenen ödeme tarihlerinde "İş Ortağı"nın hak kazandığı komisyon ve/veya hizmet bedelini banka havalesi ile ödeyecektir.

http://reklam.gittigidiyor.com/aff_sozlesme.php

alpaym

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
okumayı sevmeyen bir milletiz
oyunsalonunu hekleyenin açıklamasını okumadan "helal olsun iyi yapmış" diyenler kaave diye bir sitenin reklamını yapıyorlar.

starter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir site hekleniyor ve ardında onlarca kutlama tebrik mesajı, qumar olsun yada başka birşey oyunsalonu kimseyi zorla tutup cebindeki paranla qumar oyna demiyor bu insanın iradesine kalan birşeydir oynar yada oynamaz.

Afferim size demek için konuya cevap yazacaktım ki baktım kilitlenmiş, böyle marez zihniyete onay veren bir site kullanıcı penceresi görmek gerçekten üzücü ki yıllardır uğrardım herhalde bu iğrenç zihniyetin doruk noktasına ulaşılmış durumda.

Birisi olsun ya kardeşim yıkmak için harcadığın emeğin onda birini yapmak için kullansan şu türk insanına emin ol daha faydalı olursun diyemiyor, artık her evine bilgisayar alan genç kendini hekerım zannetmesin arkadaşlar

kesmekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
starter' Alıntı:
Bir site hekleniyor ve ardında onlarca kutlama tebrik mesajı, qumar olsun yada başka birşey oyunsalonu kimseyi zorla tutup cebindeki paranla qumar oyna demiyor bu insanın iradesine kalan birşeydir oynar yada oynamaz.

Afferim size demek için konuya cevap yazacaktım ki baktım kilitlenmiş, böyle marez zihniyete onay veren bir site kullanıcı penceresi görmek gerçekten üzücü ki yıllardır uğrardım herhalde bu iğrenç zihniyetin doruk noktasına ulaşılmış durumda.

Birisi olsun ya kardeşim yıkmak için harcadığın emeğin onda birini yapmak için kullansan şu türk insanına emin ol daha faydalı olursun diyemiyor, artık her evine bilgisayar alan genç kendini hekerım zannetmesin arkadaşlar

Zorla yada değil, iradeyle yada irade dışında insanların qumar oynamasına yataklık etmek başlı başına bir yıkım değil mi zaten.Bu yıkıma engel olmakta her bilinçli Türk vatandaşının görevi olmalı.Kimse qumar sitelerini boşuna savunmasın lütfen.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Konuyu açan kişi cevabını aldığına göre konuyu kilitliyorum.
Konu dışına çıkılıyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5