İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gittigidiyor Reklam Sorunu Yaşayan ?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
dün gittigidiyor tıklama oranlarım çok düşük geldi 0,50 gibi.. Bugun sabahta baktığımda gene 0,20lerde seyrediyor. Dikkat ettim ki sürekli aynı reklamlar gösterimde birde kategori olayı kaybolmuş. Yani kategori seçili ama gösterdiği reklamlar başka bir kategori ve sürekli aynı reklamları.

Sizde de böyle bir sorunm var mı ???

TuGRuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
son 2 gündür bende de aynı sorunlar var. Genel bi sorun olsa gerek...

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Konu Dışı;

Gittigidiyor Halen Ortaklık Affliate başvurularını kabul etmiyor mu ?

TuGRuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu Dışı;

Gittigidiyor Halen Ortaklık Affliate başvurularını kabul etmiyor mu ?

evet halen kabul ediyor. Ama üyeliğin kabul edilmesi biraz zorlayabilir. Kaliteli, özgün ve aşırı reklam olmayan bir web siten varsa 2 gün içinde kabul edilebilirsin.

TuGRuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
etmezler..

yinede şansını dene istersen. (ben kabul edeline kadar akla karayı seçmiştim)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla ben ilk acıldıgında üye olmuştum 2. ay hesabımı kapattılar.( paramı ödeyip tabi ) Gerekce olarak bana gönderilen mailde Tıklama oranı ile üye oranı orantızmış yani üye olan ürün satıcak veya satın alıcakmış öyle bir kitle arıyorlarmış. Tabi o zamanlar bu kadar tanınmış degildi.

2005 yılı falandı bu olay bend ebaşvurmadım gecen ay başvurayım dedim kabul etmediler.

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Yılların konusunu hortlatmak gibi olmasında yıllar önce GG iyi veriyormuş :) şimdi tık başı max 10kuruş veriyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5