İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gittigidiyor Rezilliği Tıklama Oranları

emurayden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu reklam firmalarındaki rezillik nedir ya Artık hiç bir firmaya güvenemicekmiyiz :( adsense desen herşeye ban türk reklam firmalarında biraz iyi gitti gidiyor var buda tıklamaları yarısını saymıyor orana bakın sizce normalmi :S

75.599 37 0,05 % 1,94 TL

emurayden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.android-turkey.net arkadaşlar reklam yerleşimininde kötü oldugunu tahmin etmiyorm. ama nedense hiç tıklanmıyor.alakasız reklamlar :S tıklamalarıda saymıyor :S

hitmans58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
www.android-turkey.net arkadaşlar reklam yerleşimininde kötü oldugunu tahmin etmiyorm. ama nedense hiç tıklanmıyor.alakasız reklamlar :S tıklamalarıda saymıyor :S

Bende Eski Mybb ciyim Mybb de yorum editörünün altında gönder butonu varya orayada reklam koymanı şiddetle tavsiye ediyorum :)

birde üyelerin imzalarının altına da olabilir ben buraları kullanıyordum

emurayden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam adsense hiç bir şekilde hile tık yok ancak sürekli banlıyor.sebep yok içerde 50 euro oluyor ban yiyorm .türkiyede reklam sektoru çok kötü hale geldi :S bir tane bile firma kalmadı
sizin tavsiye edebileceğiniz firma varmı yerli yabancı farketmez ? hitman önerin için teşekkür ederim bide öyle deneyeyim ama yine aynı olur die tahmin ediorm gg tıklanmıyor artk reklamları özelleştiriyorm telefon üzerine koyuyorm pirinç reklamı çıkıyor :S

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
hocam adsense hiç bir şekilde hile tık yok ancak sürekli banlıyor.sebep yok içerde 50 euro oluyor ban yiyorm

Hocam lafım sana değil. Genelde bu söylemle sık karşılaşıyorum. Ama Google sebepsiz yere neden banlasın? Mutlaka AdSense politikalarını ihlal eden bir durum söz konusudur. Aksi halde bu işten en karlı çıkan Google zaten. Bir hesabı banlayıp 3 kuruş kar elde etmek için biraz büyük bir firma değil mi Google? AdSense politikalarını dikkatli okumak lazım.

emurayden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam lafım sana değil. Genelde bu söylemle sık karşılaşıyorum. Ama Google sebepsiz yere neden banlasın? Mutlaka AdSense politikalarını ihlal eden bir durum söz konusudur. Aksi halde bu işten en karlı çıkan Google zaten. Bir hesabı banlayıp 3 kuruş kar elde etmek için biraz büyük bir firma değil mi Google? AdSense politikalarını dikkatli okumak lazım.

hocam haklısın birçok kişi hileye başvuruyor.bizde zamanında hileye başvurduk ve google nin saf olmadıgını anladık.ancak sürekli olarak takib ediyorm kesinlikle hileli tıklama yok ama nedendir anlamadım . yine sonuç BAN :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5