• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

    deneme bonusu veren siteler cratosroyalbet pubg uc smm panel smm panel

Gizle butonu olan reklam kodları nasıl yapılıyor.

Bilgiler
Katılım
12 Şubat 2006
Mesajlar
271
Reaction score
0
Puanları
0
215 Aydır Üye
Selamlar sayafamın yan tarafına koyacağım 120 x 600 reklamın altına gizle ve göster şeklinde kodu nasıl koyabilirim.


Teşekkürler.
 
Bilgiler
Katılım
9 Mart 2008
Mesajlar
0
Reaction score
0
Puanları
0
Şube
Nereye...
190 Aydır Üye
HTML:
<script type="text/javascript">
	var zaman_asimi
	function kaydir() {
//		document.getElementById("katman").style.pixelTop = document.body.scrollTop;
//		document.getElementById("katman2").style.pixelTop = document.body.scrollTop;
		document.getElementById("katman3").style.pixelTop = document.body.scrollTop;
		document.getElementById("katman4").style.pixelTop = document.body.scrollTop;
		zaman_asimi = setTimeout("kaydir()",0);
	}

	if ((screen.width>=1024) && (screen.height>=768))
	{
		document.write("<div align=\"right\" id=\"katman\" style=\"position:absolute; right: 10px; padding-top: 5px; padding-right: 10px\"><div id=\"katman2\"></div><center><span id='katmanyazi' onClick='javascript:;if (document.getElementById(\"katman2\").style.display==\"\") { document.getElementById(\"katman2\").style.display=\"none\";document.getElementById(\"katmanyazi\").innerHTML = \"Göster\"; } else { document.getElementById(\"katman2\").style.display=\"\"; document.getElementById(\"katmanyazi\").innerHTML = \"Gizle\";}' style='cursor:pointer;TEXT-DECORATION: underline;COLOR: #000000;'>Gizle</span></center></div>");
	}
	if ((screen.width>=1024) && (screen.height>=768))
	{
		document.write("<div align=\"left\" id=\"katman3\" style=\"position:absolute; left: 10px; padding-top: 5px; padding-left: 10px\"><div id=\"katman4\"><object classid=\"clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000\" codebase=\"http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=5,0,0,0\" width=\"120\" height=\"400\"><param name=movie value=\"http://www.hazirkod.com/reklam/radyo.swf\"><param name=quality value=high><embed src=\"http://www.hazirkod.com/reklam/radyo.swf\" quality=high pluginspage=\"http://www.macromedia.com/shockwave/download/index.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash\" type=\"application/x-shockwave-flash\" width=\"120\" height=\"400\"></embed></object></div><center><span id='katmanyazi2' onClick='javascript:;if (document.getElementById(\"katman4\").style.display==\"\") { document.getElementById(\"katman4\").style.display=\"none\";document.getElementById(\"katmanyazi2\").innerHTML = \"Göster\"; } else { document.getElementById(\"katman4\").style.display=\"\"; document.getElementById(\"katmanyazi2\").innerHTML = \"Gizle\";}' style='cursor:pointer;TEXT-DECORATION: underline;COLOR: #000000;'>Gizle</span></center></div>")
	}

	function ReklamGoster(Gelen,Islem)
	{
		if (Gelen == "1")
		{
			if (Islem == "1")
			{
				document.getElementById("katman2").style.display = "block";
			}
			else if (Islem == "0")
			{
				document.getElementById("katman2").style.display = "none";
			}
		}

		else if (Gelen == "2")
		{
			if (Islem == "1")
			{
				document.getElementById("katman4").style.display = "block";
			}
			else if (Islem == "0")
			{
				document.getElementById("katman4").style.display = "none";
			}
		}
	}


</script>

www.hazirkod.com kodlarından alıntı.
 
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst