İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gizlen.net aracılığı ile şahsıma yapılan hakaret

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dün bende fark ettim ama affedilecek bir haraket değiLdi galiba.
Bence yasal işlemleri hemen başlatin bu ve bunun gibi insanlara ibret olsun..

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar bu arada yeri gelmişken belirtmek isterim hepimiz bilelimde...

bildiğiniz gibi akp gerekli/gereksiz bir çok internet kanunu çıkardı.

bunlardan birinde belirtilen bi ifadenin yorumunu yazıyorum size..

forumlarda proxy sitelerinde hatta kendi sunucunuzda barındırılan arkadaşınızın websitesindeki içeriklerden siz sorumlusunuz.. eğer polis kapınızı çaldığında savcının eline hayır ben değilim bakarsanız şu ipleri kullanan şu üye yazmış veya hayır bakınız ben hosting satmışım buda belgesi suç onundur diyemediğiniz durumlarda suç sizin üstünüze kalabilir..

Her hangi bir siyasi görüşü savunmuyorum ama son dönemlerde internetle ilgili kanunların son derece ince elenip mükemmel şekilde çıkarıldığını düşünüyorum yani gerçekten tam adaletli son dönemlerdeki internet ile ilgili kanunlarımız. Ben o parti çıkardı bu parti çıkardı diye incelemiyorum mantıklı yada mantıksız çıkarıldığını inceliyorum

Ve yukarıdaki yorum size ait değil ise yorumlayan yanlış yorumlamış hiç bir kanun yukarıdaki yorum gibi demiyor.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Yasal süreç başlamıştır bu nedenle bu konuyu şimdilik kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5