İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Global bir site yapalim.Türk Damgasini VURALIM

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet yapalim ve dünyaya Türk damgasini vuracak bir sey yapalim.birleselim ve dünyada bizde bir manyak proje ile yer alalim?
Ama ne?fikirleri olan varmi?

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden burda soylemiyorsun ki?

herkezin ortak belirleyecegi birsey yapamazmiyiz???

yine de mail attim sana

enginsev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
damga vurucak bır sıte ve burdan cıkıcak degılmı?
acıkcası ben emın degılım.
turkıye capında bır sıte bıle zor gelıyor bana .
ama beım aklımda soyle bır proje var tek bır forum.
forum butun sıteler forumlarını oraya yonlendırıcek ve tek merkezde katyıtlı kullanıcının hangı sıteden geldıgı menude sıtenın ufak bır sımgesıyle belırlenıcek.
bence tam bır copluk sıte forumları sıteye gırıslerı sıte trafıgını guzel duzenlıyor ama dusunun gunde kac sıteye gırıyorsunuz ve forumlarını bazılarında okuyamıyorsunuz bıle .

Tek forum herkez kendı tasarımını ayarlıyıcak sıtesıne koyucak ama verıtabanı bır tane olucak yanı ben. a.com dan gırıncede o ıcerıgı gorucem b.com dan gırıncede aynı ıd le aynı sıfreyle gırıs yapıcam ve forum yelpazesı cok genıs olucak her sıte sahıbı kendı sıtesınde gostermek ıstedıgı alt kategorılerı koyucak en basıtınden bunu 20 sıte uygulasa pek cok forumdan daha faal olur ve daha faal bır mekan da daha fazla zıyaret edılır.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
o projeyi Türkiyede yakında gerçekleştireceğiz. üye olan siteler invision board sahibi olacak. yani bir sürü özellik .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5