İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gmail Dağıtım Kuralları

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aşağıdaki kurallara lütfen uyun ve dağıtım yapmaya başlamadan önce buraya bakın.

1. Gmail dağıtımı yapmak isteyen kişiler bir dağıtım bitmeden yeni bir dağıtıma başlayamazlar.

2. Dağıtımı biten kisi "bitti" mesajini vermelidir.

3. Dağıtım sırasına girmek için lütfen bu mesaj altına "Sıradayım ...adet gmail dağıtıyorum" şeklinde mesaj atın.

4. Talepte bulunmak için sade bir mesaj atın.

5. Dağıtımda bulunan kişinin günde en az 2-3 kez mesajları kontrol etmesi uygun olur.

6. Bu kurallar gerektiğinde İyinetAdmin ve Moderatörler tarafından değiştirilebilir, bu nedenle değişiklik olup olmadığını kontrol etmeden mesaj göndermeyiniz.

Saygılar...

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benden önceki arkadaşların davetiyeleri bitince, ben başlamak istiyorum. 15 adet gmail davetiyesi dağıtıyorum.

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elmasgunesin dagtimi bittigi an ben gmail invite alabileceginiz bi adres wermek istiorm. adrese uye olup 1-2 msj yollamaniz yeterli hemen inviteniz gelior.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
usekes' Alıntı:
elmasgunesin dagtimi bittigi an ben gmail invite alabileceginiz bi adres wermek istiorm. adrese uye olup 1-2 msj yollamaniz yeterli hemen inviteniz gelior.

özür dileriz. böyle birşey yok. buraya isim yazan ve e-posta veren kişiye gmail verirsiniz. Ya da dağıtım yaptığınız yerin reklamını yeni sitelerin tanıtıldığı bölümde yapabilirsiniz.

Saygılar...

B

Bedavalar-Net

Misafir
Elmasgünes kardesden sonra elimde 4 adet invitem dagitmak istiyorum..

saygilar.

G

Gencturk.Net

Misafir
Freemelodiye bir tane gönderdim, ancak... sıradayım ve hala 6 tane var :)

H

hakeyeksan

Misafir
Sıradayım

Sıradayım. 15 adet gmail dağıtıyorum. Bilgilerinize arz ederim. Saygılar.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Tamam bende sıradayım. 12 Tane olması lazım. Hayrına dagitiyorum bende..

P

Privet1958

Misafir
Snirim sira kalmamis ama ben yinede kurallara uymak lazim gerektiginden
izin almak istedim.
Sayin admin veya degerli mod kardeslerim.
Eger izin verirseniz her istek yapan arkadasa 4 adet Gmail davetiyesi vermek istiyorum.Elimde fazla miktar Gmail davetiyesi oldugu icin 4'er adet verip sayin uyelerimizin dagitimda yardimci olmalarini rica ediyorum.(esine ,dostuna,arkadasina)
Satgilarimla.
privet1958. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5