İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gmail DaĞitim

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi an dikkat ettim de suan 50ci mesajım sanırım yaklasık 2 aydır msg atmıyorumdur herhalde...

ali ozturk
mail: [email protected]

mumkunse 2 tane istiyorum .

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
dewilsdance verdiğin adrese davetiye gönderildi. her üye sadece 1 davetiye alabiliyor...

B

bekir

Misafir
tr.st' Alıntı:
FORUMDA EN AZ 50 MESAJI OLAN ARKADAŞLARA GMAIL HESABI VERECEĞİM. BAŞVURULARI LÜTFEN BURAYA ADINIZ, SOYADINIZ VE DAVETİYENİN GÖNDERİLECEĞİ MAIL HESABINI YAZARAK YAPINIZ.
MERHABALAR [email protected] adresine g-mail davetiyesi yollarsanız sevinirim.. simdiden teşekkürler..

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
bekir arkadaşım şartları iyi güzel alıntı olarak yayınlamışsın bir de okusan daha iyi olacaktı. maalesef daha 49 mesajın kalmış...

G

guajira

Misafir
evet zeynelkoç'tan. bunu bi arkadaşım için istemiştim ama takdir senin tabii ki. kolay gelsin.

D

delidervis

Misafir
gmail

Merhabalar ben tam olarak gmail dağıtma felsefenizi anlamadım bende forumda yeniyim davetiye alabilme şansım varmı yokmu bunu öğrenmek istiyorum eğer mümkünsede şimdiden teşekkür ediyorum ...

Z

zeynelkoc

Misafir
tr.st' Alıntı:
FORUMDA EN AZ 50 MESAJI OLAN ARKADAŞLARA GMAIL HESABI VERECEĞİM. BAŞVURULARI LÜTFEN BURAYA ADINIZ, SOYADINIZ VE DAVETİYENİN GÖNDERİLECEĞİ MAIL HESABINI YAZARAK YAPINIZ.
ilk yazılan mesajı okusaydınız arkadaşın yazdığı 50 mesaj sınırı olduğunu görürdünüz

yani bu demek oluyor ki bu sitede 50 mesajınız yer alırsa gmail davetiyesi alabilirsiniz

B

barrios

Misafir
g mail

slmlar eski accountum "kadirkadir" olarak geciyordu (ayni zamanda turkarea ve kurtadamda da) ama suan nedense giremiyorum 2 haftadir!!??
o yuzden barrios olarak g-mail rica ediyorum :)

[email protected]

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
barrios' Alıntı:
slmlar eski accountum "kadirkadir" olarak geciyordu (ayni zamanda turkarea ve kurtadamda da) ama suan nedense giremiyorum 2 haftadir!!??
o yuzden barrios olarak g-mail rica ediyorum :)

[email protected]

walla normal aramada yaptım, mod panelindende aradım böyle bir kullanıcı yok...

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
nedir bu gmail merakı bilmiyorum, o kadarda farklı bişey değil, bildiğiniz e-mail , ben aldım ama hala yahoo'yu kullanıyorum, belki eski alışkanlık o yüzden.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5