İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gmail DaĞitim

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
FORUMDA EN AZ 50 MESAJI OLAN ARKADAŞLARA GMAIL HESABI VERECEĞİM. BAŞVURULARI LÜTFEN BURAYA ADINIZ, SOYADINIZ VE DAVETİYENİN GÖNDERİLECEĞİ MAIL HESABINI YAZARAK YAPINIZ.
ŞU AN DA 4 ADET GMAIL DAVETIYESI BULUNMAKTA

N

nazilli

Misafir
gmail istek

merhaba arkadaşım
ben yeni üye oldum ama zamanla 50yi ve daha fazlasını geçeceğine eminim şu an bana acil lazım eger bana yardımcı olursan çok makbul geçer bir okulda edebiyat ögretmenliği yapiyorum sevgi ve saygılarımla
cem

P

Privet1958

Misafir
Sayin arkadasim tr.st,
Forumda en az 50 mesaji bulunan arkadaslara g mail davetiyesi gonderecegim diyorsunuz.Ama 50 mesaji olan, zaten buyuk ihtimalle webmasterdir ve davete ihtiyaci yoktur oyle degilmi?Onun icin arkadaslar yenide olsalar,en azindan foruma tesvik amaciyla onlarada verelim derim.Yanlis anlama bu sadece,benim nacizane bir teklifim.Kabul edip etmemek veyahut takdir sizindir.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
nazilli' Alıntı:
merhaba arkadaşım
ben yeni üye oldum ama zamanla 50yi ve daha fazlasını geçeceğine eminim şu an bana acil lazım eger bana yardımcı olursan çok makbul geçer bir okulda edebiyat ögretmenliği yapiyorum sevgi ve saygılarımla
cem
seninde 47 mesajın kalmış. mailin aciliyetini anlayamadım.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Privet1958' Alıntı:
Sayin arkadasim tr.st,
Forumda en az 50 mesaji bulunan arkadaslara g mail davetiyesi gonderecegim diyorsunuz.Ama 50 mesaji olan, zaten buyuk ihtimalle webmasterdir ve davete ihtiyaci yoktur oyle degilmi?Onun icin arkadaslar yenide olsalar,en azindan foruma tesvik amaciyla onlarada verelim derim.Yanlis anlama bu sadece,benim nacizane bir teklifim.Kabul edip etmemek veyahut takdir sizindir.
burası sadece webmaster arkadaşlara yönelik bir forum değil. her konuda bir başlık bulunmakta. 50 mesajın üstü olan normal bir sürü kullanıcımız var. bu arkadaşlar forumda yeni değil genelde sadece mail için üye oluyorlar.

G

guajira

Misafir
Yarabbim Sen Büyüksün!

slm. mümkünse bende gmail istiyorum. adım bekir küçük. mailim [email protected]. teşekkürler

Not:50.ci mesaja ulaştım. şimdi önümüzde iki yol ya 50 mesaj yolladığım için bana davetiye göndereceksin, ya da "bir günde bu kadar mesaj yazmışsın.Üstelik bazıları laf kalabalığı" deyip davetiye vermek içi başkalarını bekleyeceksin.

Foruma 4 aydır üyeyim en azından 2 günde bir giriyorum. mesajları 100'ü geçen üyelerin mesajlarına baktımda kimileri de en az benim kadar "kuru laf kalabalığı" yapmış.

herkese iyi günler!

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım kotanı doldurmak için tüm eski konulara mesaj yazmışsın. Bence sana gmail verilmemesi gerek.

G

guajira

Misafir
bence de verilmemesi gerek. amacımda bu zaten. bu forumda 50 mesaj atıpta gmaili olmayan kim var bana gösterebilirmisiniz?

1

19yusuf05

Misafir
tr.st' Alıntı:
50 mesaj olunca lütfen. bak 45 tane kalmış...

tamam ama sözver kimseye vermeyeceksin bügün ben bilgilerimle herkese yardımcı olurum biraz yarın falan ya göndersene neyse yazmıya başlıyım sakla haaa

M

malatyasporlu

Misafir
valla iyi olmuş.. yanlı anlamayın sözüm kimseye değil.. insan gmail için üye oluyor.. gmaili alıyor teşekkür bile etmeden gidiyor.. bi dahada uğramıyor.. ee foruma takılanlarada ayıp oluyor... .en iyisi bu !

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5