İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gmail Davetiyeleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

Sticks

Misafir
Selam arkadaşlar,
www.Gmail.com 'u bilirsiniz. Google'ın yeni email hizmeti ve 1 GB alan veriyor.
Şu an elimde 6 adet Gmail Invite yani davetiyesi var. Gmail şu an halka açık olmadığı için girip de Gmail.com 'a üye olamıyorsunuz bu yüzden davetiiyeye ihtiyacınız var. Gerçekten kullanacaksanız ve gerçekten de ihtiyacınız var ise lütfen isteyin. Gerek yok ise ve öylesine almak istiyorsanız lütfen boşuna istemeyin ve bu başlığa :

1 : Neden istediğinizi
2 : İsim Soyad ve emailinizi (Google istiyor)
yazın daveti yollıcam.

(Modlar lütfen kaldırmayın bu başlığı webmasterlara gerçekten lazım olacaktır. Başka konuda yazmak istemedim çünkü en aktif bu konu)

;)

P

Privet1958

Misafir
Eger mumkunse,ben bir adet cok sik yazistigim arkadasim icin rica edebilirmiyim?
cunku mail box'i cok kucuk ve yetersiz kaliyor.
Tesekkurler..

[email protected]

C

Corn

Misafir
bende istiyorum kapasitiden değil ama tamamen karizmatik olduğu için daha fazla ihtiyacı olan varsa ona ver ama teşekkürler
[email protected]

Demitri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
G-mail hesabı

e-posta hesabını almak istememin sebebi arama motoru cok iyi olan bir servisin hizmetlerinin daha iyi olması dolayısı mail hizmetininde daha iyi olacağını düsündüğümden tercih ediyorum. Tam kapasitee kullanmayı planlıyorum

adı soyadı : Demitri MAXIMOV

e-mail: [email protected]

rburcakbas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende alabilirsem mutlu olcam

email adresi almak istememim sebebi öncelikle kapasitesi tabiiki sagdan soldan topladigim dosyalari maile gonderip daha sonra evden indirebilmek

simdiden tesekkurler

Adım-Soyadım: Ramazan Burcakbas

email: [email protected]

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istek sayısı 6 yı bulmuştur teşekkürler.

istek sayısı 6 yı bulmuştur.

sticks arkadaşımıza dağıtım için teşekkürler.
dağıtımın bittiğini ve davetiyeleri gönderdiğini mesajını düzenleyerek duyuracağını umuyorum.

Konuyu gereksiz istekler gelmesini önlemek için kapatıyorum.

SAygılar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5