İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gmail Hesabı Aç para Kazan!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
N

Naruto

Misafir
goldkey nedir bilmiyorum ama bu işin goldkeyle yada dolandırıcılık işlerinle ilgisi yok :)

dolandırıcılık işlerim ?

kimi nasıl dolandırmışım ki bir neden atıyorsan ortaya ispatlıcaksın arkadaşım.

ben sadece fikrimi söyledim.

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşin içinde, normalde açılmayan fakat açılmış gibi gösterilen hesaplar var. Bunun hayırlı bir iş olduğuna inanmak zor değil mi?

Y

yuhhu

Misafir
arkadaşlar günde 20 talep geliyor en az aralarından seçtimiz arkadaşlara pm atıyoruz. ilginiz için tşk ederiz.

Y

yuhhu

Misafir
Gmail Ödeme Listesi Yenilenmiştir

200 Gmail hesabı - 20 YTL
500 Gmail hesabı - 35 YTL
1000 Gmail hesabı - 55 YTL
2000 Gmail hesabı - 100 YTL

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlgi çoğalınca ücretlerde düşmüş :)

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
madem binler yüzbinlerce gmail hesabı lazım oluyor demekki havuz bayaağı büyük

bizde nasiplensek olmazmı nasıl yapılıyor ne için yapılıyor biri anlatsın bari hiç olmazsa bizde pm cevabı beklemeyiz boşu boşuna arkadaş seçici imiş baksnıza

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
arkadaşa sorun bari niye açılıyo diyede ilerde başınız yanmasın

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yuhhu arkadaştan 2 kere ödeme aldım hiç bi sorun yaratmıyor Hatta anında ödeme emin olun paranız kalmaz

Kolay Gelsin.

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@yuhhu arkadaş 2 kere PM attım 2 sinede cevap gelmedi bende büyük ihtimal yapacak arkdaşları bulmuştur yaptırıyordur dedim ve sesimi çıkarmadım. 2. PM imde "eğer olumlu yada olumsuz bir cevap yazarsanız sevinirim" demiştim ama bırakın olumlu yada olumsuz bir cevabı arkadaş cevap verme gereğinde bile duymamış. Bizde yoğundur yazamamıştır diyerek bir şey yazmadım.

Sadece bana değil kendisine PM atan bir çok kişiye cevap yazmamış yazmak zorunda da değil aslında biliyorum ama sonuçta ticaret yapıyorsun ve bu ticareti nezaket kuralları içerisinde yaparsanız siz kazanırsınız.

KENDİ FİKRİM Bu gün sen kendine PM gönderen arkadaşlara cevap yazmış olsaydın yada açtığın konuya "yeterli arkadaş ile anlaşılmıştır" şeklinde bir cevap yazsaydın @dombalak arkadaşımızla polemiğe girmek zorunda kalmaz rahat rahat herkes işine gücüne bakardı.

Hatalı yada yanlış düşünüyorsam bilmeyerek yanlış bir kelime yazdıysam başta @yehhu arkadaşımızda özür diliyorum. Herkese iyi çalışmalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5