İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

gmail mesajlari

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
U

ulukislali

Misafir
gmail konusunda yazdigim bölümde 8 mesaj var gösteriyor fakat sadece 2 si görünüyor ve konu kapatilmis. Sebebini ögrenebilirmiyim?
Elimde daha 5 davetiye var. Buradan dagitilmasini istemiyorsaniz privat tanidik kisilere veririm, sorun yok.
.......................................... www.berin.de

U

ulukislali

Misafir
formatc, sana bir tane yollayacagim, mailin, isim ve soyadin lazim.

F

formatc

Misafir
dostum çok saol mali aldım ve aktive ettim. Tekrar teşekkür ederim

U

ulukislali

Misafir
Formatc rica ederim.
Mirasyedi, baska bir bölümde 4 arkadas daha önce yazmislar.
(O bölüm iyinet tarafindan kapatildigi icin bu bölüm acildi, sonra burasida kapatildi ve bu sabah yine her iki bölümde acilmis, o yüzden bir konu iki ayri bölüm, ne is anlamadim)
O arkadaslardan ücü ismini yazmamis, öglene kadar bekleyelim, onlardan ses cikmazsa, birisini size yollayacagim.
Selamlar.

U

ulukislali

Misafir
Arkadaslar baska bölümde davetiye dagitan arkadaslar var. O bölüme yazin, ben bendekilerin hepsini dagittim.
Selamlar.

N

nazilli

Misafir
gmail

merhaba dostlar bende bir gmail almak istiyorum invite edebilecek olan bir arkadas olursa cok sevinirim sevgilerimle

Z

zeynelkoc

Misafir
Konuyu açan arkadaşın elindeki davetiyelerin bittiğini yazması üzerine bu konuyu kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5