İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

gmail sapıttı

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhaba

ben gmail'i outlook 2003 ile kullanıyorum. biraz önce outlook gmail hesabına erişemedi ve ben yollamam gereken mailleri yollayamadım. böyle olunca bende www.gmail.com'a bağlanıp yollamam gereken maillerin tamamını yolladım ve bu yolladığım mailler gmail.com'daki sent items kısmında görüldü (ve bu klasörde başka yolladığım maillerde vardı.). biraz sonra outlook'u çalıştırdım ve gönder/al yaptım. ve outlook benim sent items klasöründeki son yolladığım iki email'i aldı bana outlook'un gelen kutusunda gösterdi (bu klasörde başka mailler vardı onları almadı). sorum şu benim yolladığım mailler yerine ulaştımı ?

M

Melvana

Misafir
Mailleriniz yerine ulaşmıştır, umarım.

Özellikle Gmail'den Hotmail'e yolladığım mailler bazen yolladığım kişilerin eline geçmiyor.

Şu anda da
Server Error

Gmail is temporarily unavailable. Cross your fingers and try again in a few minutes. We're sorry for the inconvenience.
diyor.

Ondan önce de
502 Server Error
The server encountered a temporary error and could not complete your request.

Please try again in 30 seconds.
diyordu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5