İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gmail spam

NiQuitinCQ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar son gunlerde (birkac gundur) gmailime cok sayıda spam reklam geliyor. spam kutusuna da gitmiyor. Direkt mail kutusuna geliyor. Onceden devamlı spam kutusuna gidiyordu. Sorun sadece bende mi sizde de aynı olay var mı ?

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banada gelıyor ancak spam e dusuyor ıstısnasız gunde en az 20 spam geliyor

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20 mi :D e azmış bana günde 200-250 arası bişey geliyor tek hamleyle katlediytorum hepsini :D

0z4n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim hiçbiryerde kullanmadığım mailime günde 50tane spam mail geliyor.

bu adamlar nerden buluyor benim mailimi allasiz?

NiQuitinCQ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Spam zaten cok ama onceden hepsi spam kutusuna gidiyordu. Su an inbox u her yeniledigimde bir spam gelmis oluyor. Tobe tobeee...

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Birileri gerçekten bizleri gözetliyor sanırım .. Hiç bir yere kayıt edilmeyen ve tabi jenerik bir mail olmayan maile nasıl SPAM mail gelir derken sanırım ilk cümlemin doğruluğunda haklıyım..

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Birileri gerçekten bizleri gözetliyor sanırım .. Hiç bir yere kayıt edilmeyen ve tabi jenerik bir mail olmayan maile nasıl SPAM mail gelir derken sanırım ilk cümlemin doğruluğunda haklıyım..

bir serverdaki tüm domainlere mail atmak mümkün (hele bir de mail ayarlarınız da "catch" seçeneğini kullanıyorsanız)

NiQuitinCQ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir serverdaki tüm domainlere mail atmak mümkün (hele bir de mail ayarlarınız da "catch" seçeneğini kullanıyorsanız)

benim sorunumda bunla ilgiliymis biraz. Pleskte gecersiz maillere gelen postaları gmaile yonledirdigim icin oluyormus.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugün spam klasörüme 10 ya da 15 tane mail geldi. dün 150 tane gelmisti en az. gmail yeni bir koruma gelistirdi sanırım.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Benim Gmail ve Yahoo hesabıma 2 - 3 ü gecmiyor gerekli filtrelemeleri yaparsanız sorun kalmayacaktır. yeni gelenleri ise spam olarak işaretlersek bir süre sonra sorun kalmayacaktır. yada bana az gönderiyorlar spam bilemiyorum..

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
50-60'dan aşağı düşmüyor, bi cözüm bulsa gmail cok iyi olacak..

bAd_bOy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bendede minumum 50 spam oluyor. Bakalım çaresi nedir google'dan öğreniriz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5