İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

gmail ve gmx

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
U

ulukislali

Misafir
Genctürk'ün dagitimi bittikten sonra, 6 davetiyede ben yollayabilirim. Lütfen gmail'de almak istediginiz isim ve su anda kullandiginiz bir mail adresini buraya yazin.
Ayrica, www.gmx.de 'dede 1 gb'lik e-mail kontosu acabiliyorsunuz. Türkiyeden olup olmadigini bilmiyorum. Olmuyorsa ve isteyen olursa ben buradan acabilirim, siz sonra pw'u degistirirsiniz. Ayrica 10 MB'lik de site alaniniz oluyor.
................................. www.berin.de

U

ulukislali

Misafir
Saka mi yapiliyor, ben de mi tuhaflik var anlamiyorum. Dün aksam bu bölüm kapatilmisti, mesajlari okuyamiyordum, simdi yine acik. Herneyse.
Malatyali, emrahlat, recepcer ve senbula bendeki davetiyeleri yolluyorum. Emrah disindaki arkadaslar, isimlerinizi yazmaniz gerekli davetiye yollayabilmem icin. Emrah senin davetiyeni simdi yolladim.
Bir davetiyede formatc ye yollamistim. Bu 4 isimle birlikte bendeki davetiyeler bitti demektir.

U

ulukislali

Misafir
[email protected] -- su mailine bir bak, oraya yollamistim. Adini da mehmet köse olarak verdim. Gelmis olmasi lazim, bende gitti diyor.
Bak google'de ne yaziyor. "mehmet kose has accepted your invitation to Gmail"

U

ulukislali

Misafir
Yusuf diger bölümlere bak. Orada dagitan arkadaslar var. Bendekiler bitti. Selamlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5