İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gmail Ve Youtube Onaylı (Adsense Olmayana Adsense Onaylı) 10 Video Yük

bysasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Gmail Ve Youtube Onaylı (Adsense Olmayana Adsense Onaylı) 10 Video Yüklü Hesap

Gmail ve youtube onaylı(15 dk'dan uzun videolar için) para kazanması aktif hesaplar açılır. Herbiri farklı ip ve farklı telefonlarla açılır ban tehlikesi kesinlikle yoktur.

Hesaba İstemeniz halinde 10 videoda yüklenecektir (20 dk altı) , videoların linkleri sizden alınacak veya youtube üzerinde istediğiniz kanallardan çekilecektir.

Hesap başı : 10 TL

Adsense hesabı olmayanlar için + 15 TL karşılığı adsense hesabı açılıp onaylatılır ve youtube hesabına bağlanır (adsense gmaili youtubedan farklı olarak açılır bu sayede youtubeda paylaştığınız videolardan alabileceğiniz telif hakkı,üçüncü taraf vs vs.. gibi durumlardan adsense hesabınız ve kazancınız etkilenmez)

Hesabınız para kazanmaya tamamen hazır olarak teslim edilir size sadece video yüklemek kalır.

DİKKAT !! Açtığımız hesapların tamamı kendi elimle manuel olarak tek tek özenli bir şekilde açılmaktadır . Kesinlikle bot , program vs herhangi birşey kullanılmamaktadır. Bot , program ile otomatik olarak (yabancı gmail isimleriyle) açıp satan birçok yabancı site bulunmaktadır.
Bu hesapların ömrü en fazla 10 gün olur ayrıca aynı ''IP'' den girdiğiniz diğer hesaplarınızda kapatılmaktadır.

Ödeme yöntemleri

PAYPAL
GARANTİ BANKASI
TUTTUR (şans oyunu )

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
İş sonrası ödeme uygunsa skype adresinizi, konu linki ile birlikte alayım lütfen.

iPhone cihazım ile Tapatalk 2 kullanılarak gönderildi. Yazım hataları için özür dilerim.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Hızlı bir şekilde hizmet aldım. Bakalım ilerleyen günlerde ne kadar getirisi olacak:) Hayırlı işler..

bysasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel ve olumlu düşünceleriniz için teşekkür ederim amacımız hizmet..

bysasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iletisim bilgilerinizi pm atin

dhost adlı üyeye kanal açılmış , ayarları yapılmıştır,adsense bağlanmış videoları yüklenmiştir hizmet kısa sürede verilmiş ödeme beklenmektedir 10 günü aşkın bir süredir paramızı vermemiştir.

(Ayrıca kendi tıklamalarından an dolayı adsensesi banlanmış ve bahane üretmektedir 10 günlük hesabı nasıl banlattın anlamadım ya )

Emeğimizin karşılığını alamadık kısacası hakkımız helal değildir ..

Birazda öbür dünya için yatırım yapalım

iş yapacak arkadaşlar dikkatli olsun lar lütfen ...

Raundel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bitti mi yani bu iş ? :/ yeni gördüm. Devamsa pm alabilir miyim ?

ysfnmnylmz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir Google ve youtube hesabım bulunmakta fakat adsense hesabım yok bu hesaba adsense bağlayabilir misiniz ?
eğer bağlarız diyorsanız bunun için fiyatın ve iletişim bilgilerinin bulunduğu bir pm de ben alabilir miyim ?

bysasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir Google ve youtube hesabım bulunmakta fakat adsense hesabım yok bu hesaba adsense bağlayabilir misiniz ?
eğer bağlarız diyorsanız bunun için fiyatın ve iletişim bilgilerinin bulunduğu bir pm de ben alabilir miyim ?

dönüş yapılmıştır..

ysfnmnylmz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçekten ilgili bir arkadaş gecenin bu saatinde benim gibi birisinide dert etmeden dinledi olayı halletti sağolasın kardeşim bereketli kazançlar dileğiyle :):ehule:ehule:ehule:ehule

bysasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçekten ilgili bir arkadaş gecenin bu saatinde benim gibi birisinide dert etmeden dinledi olayı halletti sağolasın kardeşim bereketli kazançlar dileğiyle :):ehule:ehule:ehule:ehule

güzel ve olumlu düşünceleriniz için teşekkür ederim

bol ve bereketli kazançlar dilerim

konumuz güncedir..

maksimus1

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
pm alayım hocam. kanal yerli yabancı fark ediyormu ? ikisinide açabilirmisin ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5