İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gmail Ve Youtube Onaylı (Adsense Olmayana Adsense Onaylı) 10 Video Yük

Thorondor

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Arkadaşımız güvenilir çok teşekkür ederim hocam 0 dan başladım ama sayenizde aynı günde $ gördüm :)

bysasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konumuz günceldir
günlük iş alımı 5 adet olarak güncellenmiştir..

musti_1905xx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AYNEN BENDE COK HIZLI BIR SEKILDE HIZMET ALDIM TESEKKUR EDERIM GOOGLE ADSENSE BASVURUM YAPILDI YOUTUBE KANAL ACILDI VE 15 VIDEO YUKLENDI GOOGLE ADSENSE ONAYLANDIGI GUN 1000 VIDEO ALMAK ISTIYORUM GUVEN BAKIMINDAN ARKADASLAR KORKMAYINIZ BAKINIZ BENDE PM ISTEDIM GERI DONUS YAPILDI BANA PAYPALDAN ODEME YAPTIM HEMEN ISLEMLERE BASLATILDI 15 DK ICINDE BITTI :)

bysasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AYNEN BENDE COK HIZLI BIR SEKILDE HIZMET ALDIM TESEKKUR EDERIM GOOGLE ADSENSE BASVURUM YAPILDI YOUTUBE KANAL ACILDI VE 15 VIDEO YUKLENDI GOOGLE ADSENSE ONAYLANDIGI GUN 1000 VIDEO ALMAK ISTIYORUM GUVEN BAKIMINDAN ARKADASLAR KORKMAYINIZ BAKINIZ BENDE PM ISTEDIM GERI DONUS YAPILDI BANA PAYPALDAN ODEME YAPTIM HEMEN ISLEMLERE BASLATILDI 15 DK ICINDE BITTI :)

güzel msjınız için teşekkürler
bol ve bereketli kazançlar dilerim
konumuz aktif satış günceldir..

musti_1905xx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hizli ticaret

cok tsk ederim hizli bir sekilde islemler basladi video yuklendi google adsense basvuru yapildi

bysasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konumuz günceldir
yeni youtube özelliklerine göre çalışmalar yapılmaktadır

sevdalı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm.bana da 3 adet lazım bloggere ekleniyorsa reklamları

tulipax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesaj attım ilgilenirseniz memnun olacağım..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5