İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Go Daddy İle İlgili Bir Soru! Lütfen Yardımcı Olun! Çok önemli!

emreyilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
go daddyde my hosting acc. a girdiğimde ana domainimin altında

Deluxe Hosting with ASP - b - 1 Month

yazıyor. bu ne anlama geliyor. ben hostumu 1 yıllık almıştım. neden 1 month yazıyor.

cevap verenlerden ALLAH razı olsun.

şimdiden çok çok teşekkürler

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ilginc . ben 1 aylık aldım 1 month yazıor. yani odeme de bi yanlıslık olabilir belki ? 1 yıllık 70+ dolar civarı filan odemis olmalısın ? contact kısmından bi email yolla en iisi.

emreyilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100 ytl filan ödedim yanlız paketin üzerine tıkladığımda billing date diye bir şey var orada 8. ay 2007 yazıyor.

H

hedefturan

Misafir
benimde ödeme zamanım geldi. Nereden yapıyorsunuz ödemeyi?

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
billing date doğruysa sorun yok demektir, bende de 3 aylık pakette aynı şey yazıyor ancak billing date doğru.

Ödeme godaddyde paypalla en güzeli. Ödeme yaparken savenow yada başka yerlerden bulacağınız promo kodları girin en az yüzde on indiriminiz var.

emreyilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Thank you for contacting Online Support. I apologize for any confusion. The billing date is still 8/27/2007, which is next year. The amount of time you purchased was applied. THis is just how the account shows in the account manager.

ne demek oluyor: The amount of time you purchased was applied.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5