İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Godaddy .com/net/org/mobi $1.2 kampanya

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
godaddy.com da .com/net/org/mobi uzantılarda domain reglemek 1.2 dolar arkadaşlar diğer uzantıları kontrol etmedim.Herkes 1 kere kullanıyor kodu

indirim kodu : love99

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Sadece tek domainde işe yarıyor birsürü account açıp almak istediğimiz domainleri alsakmı ne :p

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kodu veren arkadaşımıza teşekkür ediyorum (saat şu anda 10:42) bir tane domain kayıt/register ettim

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Genelde böyle kampanyalar çabuk bitiyor godaddy de - acele etmeli ... kalmış jenerik domainler varsa yoklamalı.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
teşekkürler, bir tane domain kayıt ettim.

futli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya burdan domain nasıl regleniyor bi türlü beceremedim.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Domaini arat - AVAILABLE derse alma aşamalarına geçer - Her aşamada bolca OFFER/öneriler yapar bunlara NO THANKS - CONTINUE tarzı seçeneklere basarak ilerle. Ödeme şekli / üye olma formu gibi aşamalar gelir ekrana - bunları biraz ingilizcen varsa halledersin - yoksa bi yardım alman şart...

Bu 1.19 kampanyaları 24 saat sürüyor diye biliyorum. ve bikaç ayda bir oluyor - Bu kez olaya .MOBI de girmiş - Acele etmekte fayda var :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5