İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Godaddy deki Private Registration Services ?

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu Private Registration Services domanle birlikte alınıyor sanırım ne işe yarıyor?
kullanan varmı?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer düşündüğüm şey ise, whois bilgilerini saklamaya yarıyor. domain kayıt bilgilerini başkalarına göstermiyor.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop' Alıntı:
eğer düşündüğüm şey ise, whois bilgilerini saklamaya yarıyor. domain kayıt bilgilerini başkalarına göstermiyor.
Evet aynen öyle. Ayrıca Domaini aldıktan sonrada yapabilirsiniz.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
güzel bişiymiş, domainle birlikte 1.95 usd idi aldım. ayarları için URL şifre felam göndermişler. bakalım yapabilecekmiyiz :)

C

C0mplicat3d

Misafir
Evet domaini sizin adınıza Domain By Proxy INC. registerliyor yani bilgiler tamamen gizli & güvende :)

G

Geveze.at

Misafir
Bilgiler ancak sikayet üzerine verilir. Öyle yada böyle zaten ögrenecekleri icin ben gerek görmüyorum.

NightPrince2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bEnde backorder yapmıştım. her zamanki gibi alamadılar domaini. şimdi 1 tane daha backorder etme hakkı verdiler. ben bunu istemiyom. paramı geri alamazmıyım :D

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paranı geri alamıyorsun, ayrıca bir süre sonra backorder yapma süren de geçiyor. yani mümkün olduğunca çabuk başka bir domaine backorder yapmaya bak.

D

duyurbeni.com

Misafir
whois yeri saklanıyor ben hep bunu kullanırım güvenlik acısından....

NightPrince2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop' Alıntı:
paranı geri alamıyorsun, ayrıca bir süre sonra backorder yapma süren de geçiyor. yani mümkün olduğunca çabuk başka bir domaine backorder yapmaya bak.
Anasının gozü. :) peki bu süre ne kadar sürüyo?. şimdi ben nerden bulacam güzel bi domain. =)

F

fatihhk

Misafir
bende kullanıyorum bir takım güvenlik nedenlerinden dolayı.güzel birşey.
tavsiye edermiyim?
ederim. ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5